Letáky Zvěrokruh


Zvěrokruh

Maloobchodní síť prodejen s chovatelskými potřebami Zvěrokruh začala růst roku 2001, když ve Žďáře nad Sázavou vznikla první kamenná prodejna. Aktuálně jsou v provozu desítky obchodů Zvěrokruh a e-shop Zvěrokruh. Virtuální prodejna Zvěrokruh byla zprovozněna roku 2014. Stačí pouze několikrát kliknout a z pohodlí svého domova si prohlížíte kompletní sortiment Zvěrokruhu.

Nabídka Zvěrokruhu se soustředí na kvalitní sortiment českých a světových značek, jako jsou krmivo a chovatelské potřeby. Zboží řetězce Zvěrokruh je roztřízeno do kategorií především podle druhu domácích mazlíčků:

  • Pes – granule a jiné krmivo, pelíšky, oblečky
  • Kočka – granule, hračky, pelíšky
  • Drobní savci – křeček, křečík, pískomil, králík, fretka, morče, ježek, psoun, potkan, myš, osmák nebo činčila
  • Ptáci – krmivo, pamlsky, klece
  • Akva-tera – vybavení terárií, betárií a terárií
  • Ektoparazitika
  • Živá zvířata – drobní savci, akvarijní ryby, drobné ptactvo, velcí papoušci, želvy, krmný hmyz …

Jak již výčet nabídky Zvěrokruhu napovídá, pro terarijní zvířata lze zakoupit živou potravu v podobě cvrčků, červů či živých sarančat různých velikostí. Zákazníci Zvěrokruhu si oblíbili vlastní značku společnosti, a to Samohýl Exclusive pod jejíž záštitu patří pelíšky či funkční a jiné oblečky pro psy i kočky. Za zmínku stojí i superprémiové granule pro psa PRO PLAN, ultraprémiové graule Annamaet, granule PRO PLAN pro kočky či granule a konzervy Canagan.

Abyste z prodejen či e-shopu Zvěrokruh odcházeli s co nejširším úsměvem, připravuje pro vás Zvěrokruh nejrůznější akce, slevové nabídky a věrnostní bonusy. Chcete vědět co Zvěrokruh právě teď nabízí? Stačí sledovat sociální sítě Zvěrokruh či prozkoumat na webu Zvěrokruh kategorii „Akce“. Zde najdete měsíční akční nabídku Zvěrokruh, která je pravidelně aktualizována. Akční letáky přetékající akcemi a slevami lze objevit i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Pro věrné zákazníky Zvěrokruhu je připraven zákaznický klub Zvěrokruh. Po registraci získáte Zákaznickou kartu Zvěrokruh, která vám přinese 5% slevu na každý nákup. K dalším výhodám zákaznického klubu Zvěrokruh patří speciální akce pro členy, informace o novinkách a slevových akcích a možnost využívat věrnostní programy partnerů Zvěrokruhu.

Úsporu při nákupu v e-shopu Zvěrokruh zaručuje i osobní odběr v prodejnách Zvěrokruh zdarma či doprava zdarma při nákupu zboží od 950 Kč. Bezesporu oceníte informaci, že zboží je uskladněnu ve skladech Zvěrokruhu, a ne u dodavatelů, proto může Zvěrokruh slibovat spolehlivé a rychlé doručení.

Zvěrokruh klade velký důraz na profesionalitu, proto prochází všichni zaměstnanci každý rok nespočtem školení, aby vám mohli odborně poradit s nákupem a doporučit to nejlepší pro vašeho mazlíčka. Pokud se stydíte, pročtěte si „Užitečné rady“ na webu Zvěrokruhu, které přináší praktické tipy napříč ročními obdobími.

Aktuálně lze nakupovat v několika desítkách obchodů Zvěrokruh od Chebu až po Ostravu. Prodejny Zvěrokruh se nachází ve velkých nákupních centrech (např. Olympia, Galerie Vaňkovka, Nisa atd.) či v nákupních řetězcích jako jsou Kaufland, Albert či Tesco. Otevírací daoba poboček Zvěrokruh je individuální a řídí se platným zákonem omezující prodej o vybraných státních svátcích.

Krmivo pro psy, krmivo pro kočky, potřeby pro mazlíčky a mnoho dalšího zboží, bez kterého se neobejde žádný starostlivý páníček se skrývá v regálech kamenných prodejen a e-shopu Zvěrokruh. Nakupte se slevou, a to díky akčním letákům na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz nebo prostřednictvím věrnostního klubu Zvěrokruh a Zákaznické kartě Zvěrokruh.

 
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.