Letáky Ráj drogerie


Ráj drogerie

Ráj drogerie se aktuálně skládá přibližně ze 40 partnerských prodejen. Sortiment Ráje drogerie se zaměřuje na obsáhlou nabídku drogistického zboží. V prodejnách Ráj drogerie ale pořídíte i doplňkový sortiment smíšeného zboží a domácích potřeb. Vybrané pobočky Ráj drogerie jsou obohaceny i o základní položky ze sortimentu barev a laků.

Ráj drogerie klade velký důraz na poskytování kvalitních služeb a nakupování v příjemném prostředí, proto jsou nové prodejny začleňovány vždy po pečlivém hodnocení a výběru. Počet kamenných prodejen Ráj drogerie neustále roste.

Nakupování v Ráji drogerie se vyplatí nejen díky příznivým cenám a přátelské atmosféře v prodejnách, ale i lákadlu v podobě speciálních slev. Akční leták Ráj drogerie vychází každé tři týdny a akční nabídka je ve všech prodejnách vždy jednotná. Všechny akční letáky hezky pohromadě na vás čekají na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Prodejny Ráj drogerie jsou rozesety napříč Českou republikou. Momentálně lze nakupovat v prodejnách Ráj drogerie v Praze, Středočeském, Jihočeském, Plzeňském, Ústeckém, Královéhradeckém, Pardubickém, Moravskoslezském, Jihomoravském a Zlínském kraji. Otevírací doba Ráj drogerie je velmi individuální a podléhá požadavkům dané lokality, zákazníků a provozovatele. Otevírací doba Ráj drogerie během státních svátků se musí řídit platným zákonem a kamenné obchody Ráj drogerie větší než 200 m2 musí mít zavřeno.

Pokud spěcháte a chcete vedle financí ušetřit i čas, můžete využít možnost on-line nákupu, a to v e-shopu Barvy a laky drogerie. Po nakoupení všeho potřebného na e-shopu lze síť prodejen Ráj drogerie využít jako výdejní místo pro osobní převzetí. Při nákupu nad 3 000 Kč je tato služba zdarma, v případě nákupu nad 500 Kč činí poplatek 39 Kč a u objednávky pod 500 Kč za přípravu zboží zaplatíte 89 Kč.

Značka Ráj drogerie je provozována společností Barvy a Laky Hostivař, jejíž historie sahá až do roku 1893. Společnost Barvy a Laky Hostivař spolu s Rájem drogerie provozuje i 55 podnikových prodejen Barvy a laky drogerie a několik desítek partnerských prodejen Barevný ráj.  

Mýdla, prací gely, čistící prostředky, zubní kartáčky, toaletní papír, tablety do myčky, ruční mytí, dezinfekce a mnoho dalších pomocníků za přátelské ceny na vás čeká v síti partnerských prodejen Ráj drogerie. Určitě se vyplatí prolistovat akční leták Ráj drogerie, který je distribuován do schránek v blízkém okolí kamenných obchodů Ráj drogerie. Akční leták Ráj drogerie na vás čeká v elektronické podobě na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.