Letáky Domestav


Domestav

Domestav je ryze česká firma specializující se na výrobu nábytku z masivu. Cílem společnosti Domestav je kvalita, design a dobré jméno nábytku na českém i zahraničním trhu.

Když v roce 1995 společnost Domestav vznikla, soustředila se firma pouze na prodej dřevěného nábytku. Tato fáze trvala pouhé tři roky, protože v roce 1998 Domestav začal nábytek z masivu vyrábět. Výrobní halu Domestav naleznete ve vesničce Herálec, jenž se nachází v srdci Žďárských vrchů. Dřevo, které je při výrobě používáno pochází z českých a slovenských lesů a jedná se o smrk, buk a dub.

Nábytek společnosti Domestav podtrhuje svoji kvalitu nejen prvotřídním dřevem, ale i způsobem výroby, kdy je mnoho procesů děláno ručně. Jedná se například o broušení, olejování, zaoblení hran nebo úpravy úchytek dlátem. Veškerá výroba nábytku Domestav podléhá platným Evropským normám a je přesná na 0,1 mm.

Společnost Domestav klade důraz na léty prověřená konstrukční řešení a respektuje charakter dřeva. Nabídka Domestav obsahuje jak tradiční kousky, tak ty, jenž sledují aktuální módní trendy. Portfolium značky Domestav čítá celou řadu nábytku, jako jsou postele (dětské, studentské, patrové, jednolůžka i manželské), komody, skříně, noční stolky, úložné prostory, židle, stolky, závěsné dekorace, knihovny, botníky, doplňky a mnoho dalšího. Domestav uspokojí zákazníky vyhledávající jak nábytek standartních rozměrů, tak i ten na míru.

Nakupovat v e-shopu Domestav je velmi pohodlné, protože otevírací doba internetového obchodu Domestav je nepřetržitá. Nakupovat v Domestav tak můžete o víkendu, v noci i během státních svátků.

Domestav ulehčuje svým zákazníkům nákup mnoha způsoby, a proto vydává i akční letáky a katalogy. Akční leták Domestav či akční nabídka Domestav platí vždy jeden měsíc a nabízí celou řadu slev a inspirace. Pro přehlednost vychází i akční ceník Domestav. Nechybí ani speciály v podobě extra slevy na daný druh nábytku. Akční leták Domestav si můžete prohlédnout i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Další inspiraci přináší katalogy Domestav, jež se soustředí například na dětský nábytek Domino, matrace, kolekce ložnic atd.

Mezi služby, kterými Domestav hýčká své zákazníky, patří poradenství, zpracování 3D vizualizace architektem společnosti Domestav či dárkové poukázky.

I když se Domestav soustředí na výrobu nábytku z masivu, jsou některé kolekce doplněny textilem. Například látky doplňující nábytek Domino® a Domino Bubliny® se vyrábí ve Španělsku a barveny v Itálii. Až u nás dostanou konkrétní tvar.

Postele, skříně, komody, židle, stoly či knihovny, to vše, a ještě mnohem více přináší společnost Domestav zaměřující se na výrobu nábytku z masivu. Slevy a akční nabídky přináší pravidelně vycházející akční leták Domestav, akční ceník Domestav či katalogy Domestav. Akční letáky plné slev na vás čekají na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.