Letáky Domestav


Domestav

Domestav je ryze česká firma specializující se na výrobu nábytku z masivu. Cílem společnosti Domestav je kvalita, design a dobré jméno nábytku na českém i zahraničním trhu.

Když v roce 1995 společnost Domestav vznikla, soustředila se firma pouze na prodej dřevěného nábytku. Tato fáze trvala pouhé tři roky, protože v roce 1998 Domestav začal nábytek z masivu vyrábět. Výrobní halu Domestav naleznete ve vesničce Herálec, jenž se nachází v srdci Žďárských vrchů. Dřevo, které je při výrobě používáno pochází z českých a slovenských lesů a jedná se o smrk, buk a dub.

Nábytek společnosti Domestav podtrhuje svoji kvalitu nejen prvotřídním dřevem, ale i způsobem výroby, kdy je mnoho procesů děláno ručně. Jedná se například o broušení, olejování, zaoblení hran nebo úpravy úchytek dlátem. Veškerá výroba nábytku Domestav podléhá platným Evropským normám a je přesná na 0,1 mm.

Společnost Domestav klade důraz na léty prověřená konstrukční řešení a respektuje charakter dřeva. Nabídka Domestav obsahuje jak tradiční kousky, tak ty, jenž sledují aktuální módní trendy. Portfolium značky Domestav čítá celou řadu nábytku, jako jsou postele (dětské, studentské, patrové, jednolůžka i manželské), komody, skříně, noční stolky, úložné prostory, židle, stolky, závěsné dekorace, knihovny, botníky, doplňky a mnoho dalšího. Domestav uspokojí zákazníky vyhledávající jak nábytek standartních rozměrů, tak i ten na míru.

Nakupovat v e-shopu Domestav je velmi pohodlné, protože otevírací doba internetového obchodu Domestav je nepřetržitá. Nakupovat v Domestav tak můžete o víkendu, v noci i během státních svátků.

Domestav ulehčuje svým zákazníkům nákup mnoha způsoby, a proto vydává i akční letáky a katalogy. Akční leták Domestav či akční nabídka Domestav platí vždy jeden měsíc a nabízí celou řadu slev a inspirace. Pro přehlednost vychází i akční ceník Domestav. Nechybí ani speciály v podobě extra slevy na daný druh nábytku. Akční leták Domestav si můžete prohlédnout i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Další inspiraci přináší katalogy Domestav, jež se soustředí například na dětský nábytek Domino, matrace, kolekce ložnic atd.

Mezi služby, kterými Domestav hýčká své zákazníky, patří poradenství, zpracování 3D vizualizace architektem společnosti Domestav či dárkové poukázky.

I když se Domestav soustředí na výrobu nábytku z masivu, jsou některé kolekce doplněny textilem. Například látky doplňující nábytek Domino® a Domino Bubliny® se vyrábí ve Španělsku a barveny v Itálii. Až u nás dostanou konkrétní tvar.

Postele, skříně, komody, židle, stoly či knihovny, to vše, a ještě mnohem více přináší společnost Domestav zaměřující se na výrobu nábytku z masivu. Slevy a akční nabídky přináší pravidelně vycházející akční leták Domestav, akční ceník Domestav či katalogy Domestav. Akční letáky plné slev na vás čekají na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.