Letáky JENA-NÁBYTEK


JENA-nábytek

„S JENA-nábytek si vybaví svůj domov každý. Inspirujte se naším trendy nábytkem a dodejte svému bydlení šmrnc,“ láka na nákup v kamenných prodejnách a na e-shopu sama společnost. JENA-nábytek se specializuje na nabídku sedaček, postelí a kuchyní. V portfoliu JENA-nábytek ovšem nechybí stoly, židle, skříně, obývací stěny, matrace, doplňky a mnoho dalšího.

JENA-nábytek spolupracuje s předními českými i evropskými výrobci nábytku s cílem nabízet svým zákazníkům pestrý sortiment vysoké jakosti. „Rozšiřujeme a obměňujeme neustále sortiment tak, abychom uspokojili milovníky moderního stylu i obdivovatele klasiky,“ vzkazuje JENA-nábytek.

Nakupovat v JENA-nábytku můžete buď v moderních a dynamických kamenných prodejnách po celé České republice nebo na e-shopu JENA-nábytek. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda dát přednost kamenné nebo on-line variantě, podívejte se na přednosti každé z možností.

Proč nakupovat v e-shopu JENA-nábytek:

 • Tým profesionálů JENA-nábytek porovnává ceny na trhu, aby ceny v JENA-nábytek byly pro nakupující co nejvýhodnější
 • Velké sklady a více jak 60 000 kusů zboží ihned k odeslání
 • Vyzvednutí nákupu na 90 místech napříč Českou republikou
 • Nákup na splátky
 • Odborný přístup a mnoho let zkušeností s prodejem nábytku
 • Poradenství

Proč nakupovat v prodejnách JENA-nábytek:

 • Zboží přímo na prodejnách za výhodné ceny
 • Snadná orientace v prodejnách
 • Široká nabídka kvalitních a prověřených produktů
 • Rychlí nákup pomocí výhodných zkratek, které ušetří čas
 • Školení zaměstnanci, kteří ochotně poradí

Ušetřit čas i peníze lze i prostřednictvím akčního letáku JENA-nábytek. Akční leták JENA-nábytek je velmi obsáhlý a čítá několik desítek stran, na kterých je vyobrazeno mnoho produktů v akci. Hned na titulní straně akčního letáku JENA-nábytek je uvedena jeho platnost. Akční leták JENA-nábytek v elektronické podobě na vás čeká i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Otevírací doba prodejen i e-shopu JENA-nábytek je velmi štědrá. On-line obchod JENA-nábytek je otevřen nepřetržitě. Otevírací doba jednotlivých kamenných prodejen JENA-nábytek se sice lehce liší, ale všechny se těší na návštěvu všech zákazníků od pondělí do neděle. Otevírací doba prodejen JENA-nábytek během státních svátků podléhá platnému zákonu.

Společnost JENA-nábytek byla založena roku 1999 a ve stejný rok byly otevřeny prodejny v Brně a v Praze. Oblíbenost a počet prodejen JENA-nábytek rostl a již v roce 2007 byl v JENA-nábytek obsloužen zákazník s pořadovým číslem 1 000 000. O rok později, tedy 2008 byl do provozu uveden e-shop JENA-nábytek. Od roku 2012 je JENA-nábytek součástí OKAY Holdingu a.s., kam patří i OKAY ELEKTRO či OKAY NÁBYTEK.

Pohovky, postele, vybavení do kuchyní, židle, stoly, dekorace a mnoho dalšího patří k oblíbeným položkám zákazníků JENA-nábytek, a to jak v kamenných prodejnách, tak i na e-shopu. Rozhodování a výběr nábytku vám ulehčí nejen školený personál, ale i akční leták JENA-nábytek. Akční leták JENA-nábytek si můžete prolistovat nejen na webu společnosti, ale i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.