Letáky Planeo

Letáky Planeo

Omlouváme se, ale pro Planeo nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:PLANEO Elektro

Síť kamenných prodejen PLANEO a e-shop PLANEO se od roku 2022 pyšní novým logem, jenž doprovází slogan „S úsměvem pro všechny“.  Řetězec PLANEO tak zdůrazňuje svůj cíl, a to přetvářek nákupní proces v radost. Všichni zákazníci by měli z PLANEO odcházet s úsměvem na tváři.

PLANEO Elektro se soustředí na prodej a servis značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, hudebních nástrojů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hodinářského zboží, dárkových a propagačních předmětů. V nabídce PLANEO najdete značky, jako jsou AEG, Beko, Catler, Electrolux, Fieldmann, Philco, Sage, Samsung, Sencor, Sodastream, Whirlpool a mnohé další.

PLANEO kromě široké nabídky zboží nezapomíná ani na slevy a akční nabídky. Mezi oblíbené bezesporu patří sleva 500 Kč na každý druhý produkt nad 3 500 Kč, 20 % sleva při nákupu na splátky či stále populárnější „cashback“, kdy získáte zpětný bonus. Aktuální akční leták PLANEO najdete v elektronické podobě jak na webu PLANEO, tak na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Úsměv na tváři se snaží PLANEO vykouzlit i pomocí celé řady služeb:

  • Doručení domů – rezervace a osobní odběr, doručení na adresu či specialita v podobě rezervace s vyzvednutím do 30 minut
  • Nákup na splátky – Hello bank!, Home Credit či Cofidis Pay
  • Prodloužená záruka – možnost prodloužení záruky až o 36 měsíců nad rámec zákonné záruky
  • Pojištění proti poškození – nahodilé poškození, odcizení
  • Okamžitá výměna – záruka výměny výrobku po celou dobu záruky, opakovatelné
  • Výměna bombičky – do výrobníků SodaStream přímo v prodejnách PLANEO Elektro
  • Dárkové poukazy – v nominálních hodnotách 500 Kč a 1 000 Kč
  • Zpětný odběr – odběr na prodejně, odvoz starého spotřebiče
  • Sazka služby – všechny produkty společnosti SAZKA a.s.

Síť prodejen PLANEO a e-shop PLANEO provozuje společnost FAST ČR, a.s.. V roce 1992 se společnost zaměřovala na velkoobchodní prodej a servis. O čtyři roky později, v roce 1996, vznikla maloobchodní síť PLANEO a v roce 2020 byl spuštěn e-shop PLANEO. V současnosti se PLANEO Elektro pyšní bezmála 100 prodejnami, a to ve všech koutech České republiky. Otevírací doba prodejen PLANEO je různá, protože se řídí potřebami a požadavky dané lokality. Otevírací doba PLANEO během státních svátků je ovlivněna platným zákonem a maloobchodní prodejny větší než 200 m2 musí mít zavřeno.

Notebooky, lednice, mobilní telefony, elektrokoloběžky, televize či sekačky na trávu a mnoho dalšího seženete jak na e-shopu PLANEO, tak v některé z kamenných prodejen PLANEO. Chcete-li někomu udělat radost, jsou k dispozici i dárkové poukazy PLANEO . Akční leták PLANEO je k dispozici v elektronické podobě na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.