Letáky FLOP


 FLOP

Maloobchodní sít FLOP je řízena společností FLOSMAN s.r.o. Franšízové a smluvní prodejny FLOP TOP a FLOP najdete v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě. 

Historie společnosti se začala psát již roku 1997. Prostřednictvím sloganu „Flop je Vaše jistota!“ vyjadřuje FLOP svoje cíle, jimiž je uspokojit zákazníka osvědčenými a kvalitními výrobky a spolupracovat s místními regionálními výrobci a dodavateli.

Sortiment prodejen FLOP se skládá především z kvalitního zboží za dobrou cenu. Kromě osvědčených položek je nabídka zpestřována novinkami.

K nejoblíbenějším položkám zákazníků FLOP prodejen patří uzeniny a mléčné výrobky.

„Vybíráme pro vás kvalitní produkty za dostupné ceny a zařazujeme je pod vlastní značku Dobrý výběr,“ vzkazuje FLOPSortiment značky Dobrý výběr se skládá především z toho nejlepšího a cenově nejzajímavějšího, co mohou čeští výrobci nabídnout. Škála potravinářského i drogistického zboží je neustále rozšiřována. Z kategorie drogistického zboží je dobré zmínit řadu hygienických potřeb Papilio nebo sadu čistících prostředků Sapido. Ze sekce potravin patří mezi zákaznické hity Skořicové čtverečky, těstoviny Excellent, bezvaječné tříbarevné těstoviny Tricolore, různé druhy sterilizované zeleniny či Brambůrky. Se značkou prodejen FLOP Dobrý výběr nakoupíte vždy výhodně.

Každý týden můžete najít ty nejlepší ceny ve 14denním a týdenním letáku FLOP TOP a FLOP, ve kterých se můžete těšit i na speciální akce a soutěže. A jejichž elektronické verze naleznete i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Každý akční leták FLOP láká hned na první straně na časově omezené „speciální akce“. Napříč letákem najdete i další extra výhodné nabídky v podobě „super cena“.

Jak již název akčních letáků FLOP a FLOP TOP napovídá, jejich platnost se liší dle typu prodejny. Síť prodejen se totiž člení na FLOP FLOP TOP. Pod řetězec FLOP spadají základní prodejny se standardní nabídkou a režimem volné franšízy s prvky samostatnosti. Prodejny FLOP TOP jsou nadstavbou rozsáhlé sítě různorodých prodejen FLOP. Řetězec FLOP TOP je moderní maloobchodní sítí s vyšším standardem kvality s pevnou franšízovou bází a speciálními marketingovými nástroji (Věrnostní program atd.)

Nabídka speciálních služeb FLOP TOP je poměrně široká

 

  • Dárková karta FLOP TOP – na prodejnách FLOP TOP lze zakoupit Dárkové karty FLOP TOP v různé hodnotě s platností 1 rok
  • Věrnostní program FLOP TOP a Věrnostní karty FLOP TOP – při nakupování v prodejnách FLOP TOP s Věrnostní kartou FLOP TOP sbíráte body, které lze vyměnit za řadu dárků
  • Dobíjení kreditu mobilních telefonů
  • Platba stravenkami – ve většině prodejen FLOP TOP lze uplatnit stravenky Sodexho Pass, Chéque Déjeuner a Edenred
  • Peněžní služba CASHBACK – ve vybraných prodejnách lze při platně kartou na pokladně požádat i o výběr hotovosti (podmíněno nákupem v minimální výši 300 Kč)

 

Otevírací doba prodejen FLOP a FLOP TOP je velice různorodá a řídí se preferencemi lokality, kde se obchod nachází. Prodejny FLOP a FLOP TOP naleznete v centrech měst a obcích v dobře dostupných lokalitách v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě. Po rozkliknutí prodejny FLOP a FLOP TOP ze seznamu na webu FLOP zjistí, zda je v neděli zavřeno, jaké speciální služby nabízí i konkrétní otevírací dobu. Během daných státních svátků se musí prodejny FLOP a FLOP TOP větší než 200 m2 musí řídit platným zákonem.

Obchod s českým srdcem FLOP uspokojuje vaše potřeby již více jak dvacet let. Během nakupování v prodejnách FLOP a FLOP TOP se můžete kdykoliv obrátit na tamní personál, který vám poradí s výběrem zboží či dalšími dotazy. Nákup kvalitního zboží za rozumné ceny je ještě výhodnější, inspirujete-li se na stránkách akčního letáku FLOP a akčního letáku FLOP TOP, který vychází každý týden a je k nahlédnutí na AkcniCeny.cz iLetaky.cz. Vyzkoušet můžete nejen zákazníky vyhledávané uzeniny a mléčné výrobky, ale i konzervyslané pochutinykrmivo pro domácí mazlíčky a mnoho dalšího.