Letáky Jasmín drogerie


Jasmín Drogerie

Jasmín Drogerie zahájila svůj provoz roku 1993. Velkoobchod Jasmín Drogerie s vlastní maloobchodní sítí v oblasti Brna a Rousínova se zaměřovala na kompletní sortiment drogistického zboží a bohatou nabídku barev a laků. Není proto velkým překvapením, že velkoobchod Jasmín Drogerie v roce 2016 koupila společnost Barvy a Laky Hostivař, a.s.

Maloobchodní síť Jasmín Drogerie se postupně přeměňuje na prodejny Barvy a laky drogerie. I zákazníci e-shopu Jasmín Drogerie jsou přesměrováni do nové virtuální prodejny, a to BALshop.cz.

Jasmín Drogerie vydávala pravidelně akční leták. Na titulní straně akčního letáku Jasmín Drogerie byly umístěny slogany vystihující Jasmín Drogerii, a to např. „Jasmín, to je levná drogerie!“ či „… drogerie pro celou rodinu.“ V růžově laděném akčním letáku na všechny zákazníky Jasmín Drogerie čekalo několik desítek výhodných nabídek. Zboží z akčních letáků si můžete každý den prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Prací gely, mýdla, holení, dezinfekci, dekorativní kosmetiku, papírové kapesníky a mnoho dalšího budete moci pořídit za ty nejlepší ceny na českém trhu.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.