Letáky Qanto market


Qanto

„Račte vstoupit, dobře koupit,“ přesně to radí všem zákazníkům skupina společnostní Qanto, jenž se aktuálně skládá z 6 velkoobchodních středisek ASTUR & QANTO a 31 maloobchodních prodejen se širokým sortimentem, tzv. Qanto marketů.

Maloobchodní prodejny Qanto se nachází především ve východních Čechách. Navštívit můžete již 31 prodejen včetně největšího supermarketu Letohrad o rozloze 1 200 m2. Cílem společnosti je, aby Qanto markety byly synonymem kvality v tradičním trhu. Každá z prodejen Qanto se pyšní čistým a pohodovým prostředním s hudbou, snadnou orientací, správným vystavěním produktů v regálech a pestrým sortimentem z řad potravin, drogistického zboží a domácích potřeb. Nabídka se skládá z více jak 5 000 kvalitních produktů v marketech a 8 000 v supermarketech, a to zejména od českých dodavatelů. Qanto dává přednost lokálním výrobcům uzenin a pečiva. Některé z poboček disponují i pecí na dopékání pečiva.

Pokud si v široké škále kvalitních produktů v prodejnách Qanto nebudete moci vybrat, pomocnou ruku nabídne pravidelně vycházející akční leták Qanto s mnoha výhodnými nabídkami. Akční leták Qanto platí vždy od čtvrtka do nadcházející středy. Každý týden tak můžete prozkoumat jak papírovou variantu akčního letáku Qanto, tak i elektronickou verzi akčního letáku Qanto na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Společnost Qanto je opravdu velkorysá a hýčká všechny nakupující i Speciální víkendovou akcí. Na stránkách tohoto jedinečného akčního letáku Qanto objevíte slevy až 50 %.

Zvolíte-li pro svůj nákup některou z poboček sítě maloobchodních prodejen Qanto, budete se radovat z celé řady příjemných služeb, jako je platba kreditní kartou, příjem stravenek, Cash Back, možnost úschovy osobních věcí do uzamykatelných skříněk u vchodu do prodejny, automat na kávu, dobíjení kreditu mobilních operátorů v marketech s terminálem Sazka atd. Některé supermarkety Qanto jsou vybaveny i kreativním dětským koutkem.

Otevírací doba v prodejnách Qanto se řídí potřebami dané lokality a vychází vstříc tamním zákazníkům. Otevírací doba Qanto během státních svátků je ovlivněna platným zákonem a všechny maloobchodní prodejny Qanto s rozlohou větší než 200 m2 musí mít zavřeno.

Opomenuta nesmí zůstat ani velkoobchodní střediska ASTUR & QANTO, jenž jsou rozmístěna napříč Českou republikou, a to ve Svitavách, Českých Budějovicích, Vrchlabí, Ostravě, Jeseníku a Krnově. Velkoobchody ASTUR & QANTO se zaměřují především na alkoholické a nealkoholické nápoje, potraviny, tabákové výrobky a drogistické zboží. Služby a nabídka ASTUR & QANTO se specializuje na potřeby restaurací, gastronomických zařízení nabízející restaurační a hoteliérské služby, vývařoven, cateringových společností, prodejen potravin, trafik a dalších typů provozoven. Od roku 2005 jsou zákazníci velkoobchodu ASTUR & QANTO automaticky zapojeni do programu Exclusiv Club, díky němuž sbírají body za každou objednávku a získávají tak možnost výběru z katalogu odměn pro věrné zákazníky. K dalším výhodám patří pravidelné měsíční letákové akce a nabídkový katalog.

Podíváme-li se do minulosti, zavede nás linka času až do roku 1993, kdy byla společnost založena a proběhlo otevření prvního velkoobchodu. První supermarket Qanto mohli zákazníci navštívit ve Svitavách roku 1997. K dalším důležitým milníkům v historii Qanto patří vybudování a otevření supermarketu Qanto o rozloze 1 200 m2 v Letohradě v roce 2005, koupě 100% podílu ve velkoobchodní společnosti ASTUR Jeseník, s.r.o. a mnoho dalších.

Pečivo, uzeniny, klobásy, káva, oplatky, jogurty, jablka, brambory, papírové kapesníky, prací prostředky a mnoho dalších oblíbených položek čeká na všechny zákazníky v prodejnách Qanto. Aktuálně můžete navštívit 31 obchodů Qanto, ale již v blízké době je v plánu otevření dalších maloobchodních provozoven Qanto. Akčními nabídkami a akčními letáky Qanto se můžete inspirovat i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.