Letáky Decathlon

Letáky Decathlon

Omlouváme se, ale pro Decathlon nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:Decathlon

„Být ku prospěchu lidem a planetě”, tak zní motto a hlavní poslání společnosti Decathlon, která přináší sportovní vybavení všem sportovcům, a to bez ohledu na věk nebo úroveň. Rodinná francouzská firma Decathlon uspokojí milovníky desítek sportůhorolezectví, turistika, cyklistika, fitness, lyžování, myslivost, běh, balet, bojová umění, házená, hokej, golf, rybolov, šerm, stolní tenis, plavání, běh, kulečník a mnoho dalších.

Cesta Decathlonu odstartovala roku 1976 ve francouzském městě Englos. Dnes se Decathlon pyšní 1700 prodejnami po celém světě. První prodejnu Decathlon v České republice jsme mohli navštívit v roce 2010 v Liberci. V současnosti v ČR najdeme 25 prodejen Decathlon, ale toto číslo není dle plánů společnosti Decathlon konečné. Otevírací doba Decathlon prodejen je individuální.

„Chceš-li zákazníkovi co nejlépe poradit, jdi si s ním zasportovat,” tak zní slova zakladatele Michela Leclercqa. Prodejny Decathlon jsou postaveny tak, aby zákazníci měli možnost se s nabízeným zbožím co nejvíce seznámit a většinu výrobků si přímo na místě vyzkoušet. Navíc, prodavači v Decathlon jsou i sportovními poradci a rádi se s vámi podělí o vlastní zkušenosti. Nakupovat lze nejen prostřednictvím kamenných prodejen Decathlon, ale i v e-shopu Decathlon.

Sortiment, jenž tvoří nabídku Decathlonu, se skládá převážně z vlastních výrobků. Decathlon má tak zcela pod kontrolou vývoj a testování jednotlivých produktů. Decathlon spolupracuje s profesionálními sportovci, s experty i dobrovolníky a do výrobního procesu zahrnuje i zpětnou vazbu od svých zákazníků.

Proces výroby a vývoje produktů Decathlon se odráží i na ceně, kterou se snaží Decathlon držet co nejnižší. Abyste mohli provozovat svůj oblíbený sport opravdu s úsměvem, přináší Decathlon i celou řadu slev. Akční zboží Decathlon si můžete prohlédnout v akčním letáku Decathlon na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Úsporu a další výhody přináší věrnostní program Decathlon. Za své nákupy v Decathlon získáváte body, které lze následně směnit za šeky na další útratu v Decathlon. Mezi další benefity věrnostního programu Decathlon patří možnost testování vybraných produktů Decathlon po dobu až 3 dnů zdarma, účtenky uložené na zákaznickém účtu či garanční prohlídka kol Decathlon do 6 měsíců od zakoupení zdarma. Díky nové aplikaci Decathlon budete mít o svém věrnostním kontě vždy přehled.

Opomenuta nesmí zůstat ani výhodná a prospěšná kategorie Decathlonu „Zpátky ve hře“. Pod tímto tlačítkem najdete na e-shopu Decathlon balík vráceného, ale plně funkčního vybavení. „Trvale udržitelná radost ze sportu dostupná všem je totiž naším posláním,“ vzkazuje Decathlon.

Vedle praktického věrnostního účtu Decathlon poskytuje Decathlon celou škálu služeb, mezi které patří například doručení zdarma na vybranou prodejnu, výměna/vrácení nepoužitého zboží do 90 dnů, rezervace zboží na prodejně či Decathlon dárková karta, kterou lze nabít částkou od 250 Kč do 4 000 Kč.

Toužíte po sportovní inspiraci? Decathlon vydává časopis Dekáček. Tento magazín Decathlonu byl původně učen pouze spoluhráčům Decathlonu a měl šířit firemní kulturu, ale díky velkému úspěchu byl Dekáček vypuštěn i do externího světa. Další rady a tipy ze světa sportu na vás čekají na blogu Decathlonu.

Batohy, sportovní obuv, plavky, běžecký pás, holínky, míče, kola a mnoho dalšího nakupují zákazníci Decathlone-shopu Decathlon a v kamenných prodejnách Decathlon napříč Českou republikou. Výhodou nákupu přímo na prodejně Decathlon je možnost vyzkoušet si většinu zboží přímo na místě. Velmi příznivé ceny výrobků Decathlon jsou podpořeny slevami, výprodeji, benefity věrnostního klubu Decathlon a nabídkou v akčním letáku Decathlon, který je k vidění na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.