Letáky Nábytkáři Čech a Moravy


Nábytkáři Čech a Moravy

„Vždy něco nového pro vaše bydlení,“ přináší velkoobchodní společnost Nábytkáři Čech a Moravy s více jak pětadvacetiletým působením na českém trhu nábytku. Mezi domény společnosti Nábytkáři Čech a Moravy patří:

  • Dlouhodobá spolupráce s prověřenými a renomovanými výrobci nábytku
  • Kvalita a přijatelné ceny
  • Více než 12 000 m2 skladovacích ploch zaručující rychlé dodací termíny
  • Široká paleta zboží od klasického stylu po módní trendy
  • Možnost nákupu na splátky

Společnost Nábytkáři Čech a Moravy prezentuje své zboží prostřednictvím akčního letáku a katalogu. Obsáhlý katalog Nábytkáři Čech a Moravy předvádí nové trendy, design, eleganci a funkčnost. S Nábytkáři Čech a Moravy pohodlně a originálně i tradičně vybavíte obývací pokoj, ložnice, dětské a studentské pokoje, předsíně i stále populárnější domácí kanceláře. Inspiraci a slevy přináší akční leták Nábytkáři Čech a Moravy. „Připravili jsme pro vás cenové hity a skvělé tipy do vašeho interiéru,“ lákají úvodní slova z akčního letáku Nábytkáři Čech a Moravy k nakupování. Prohlédnout si akční leták Nábytkáři Čech a Moravy můžete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Kvalitní a cenově výhodný nábytek od společnosti Nábytkáři Čech a Moravy seženete u desítek prodejců napříč Českou republikou. Jaká prodejní místa se nachází ve vašem kraji a okolí si můžete ověřit na webu velkoobchodní společnosti Nábytkáři Čech a Moravy. Otevírací dobu si stanovují jednotliví prodejci dle svých přání a požadavků dané lokality.

Sedací soupravy látkové i kožené, pohovky, psací stoly, skříně, komody či TV stolky patří k oblíbeným položkám nakupující u společnosti Nábytkáři Čech a Moravy. Chcete nakupovat s Nábytkáři Čech a Moravy se slevou? Prohlédněte si akční leták Nábytkáři Čech a Moravy, který na vás čeká i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.