Letáky Parfemland.cz


PARFEMLAND

Internetový obchod PARFEMLAND nabízí svým zákazníkům širokou škálu parfémů světoznámých značek, kvalitní kosmetické produkty i produkty pro zdraví. Celková nabídka čítá více než 10 000 produktů. Pokud vám pouze monitory počítačů či displeje mobilních telefonů a tabletů nestačí, můžete si zajít i do pražské kamenné prodejny PARFEMLAND.

Společnost PARFEMLAND se na českém trhu poprvé objevila v roce 2004. Od tohoto data PARFEMLAND upevňuje svoji pozici, sbírá zkušenosti a uspokojuje potřeby svých zákazníků. Srdcem nabídky PARFEMLAND je více než 4 000 originálních značkových parfémů, jenž lze pořídit jak jednotlivě nebo ve výhodném dárkovém balíčku. Zákazníci jsou pro společnost PARFEMLAND vždy na prvním místě, a proto PARFEMLAND klade důraz na budování důvěry a pohodové rodinné atmosféry.

Aby nakupování v PARFEMLAND bylo opravdu příjemné, nabízí společnost celou řadu mimořádných slev i akcí. Každý týden v úterý a ve čtvrtek PARFEMLAND zveřejňuje mimořádnou týdenní akční nabídku.  Akční slevy PARFEMLAND jsou přehledně vyobrazeny na webu společnosti. Akce a akční zboží z řad parfémů či kosmetiky na vás čeká i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Tím ale hýčkání v oblasti slev a akčních cen nekončí. Věrnostní program PARFEMLAND přinese všem svým členům mnoho výhod. Čím více budete v PARFEMLAND nakupovat, tím více ušetříte. Všechny nákupy, které pod svou registrací ve věrnostním klubu PARFEMLAND učiníte, vám přinesou body, jež vám dopomohou k lákavé slevě.

Všechny nakupující v PARFEMLAND mile překvapí, že při nákupu nad 3 000 Kč vám nebude účtováno poštovné. Navíc, odešlete-li objednávku do 14:00 hodin, bude váš balíček ještě ten den předán dopravci. Zvolit lze dopravu prostřednictvím České pošty a GLS či vyzvednutí v síti Zásilkovny nebo v pražské kamenné prodejně PARFEMLAND.

PARFEMLAND hlásí: „Jsme tu pro vás.“ Pokud potřebujete se svým nákupem poradit, můžete využít rad zkušeného personálu v prodejně PARFEMLAND, zaslat svůj dotaz prostřednictvím e-mailu, zavolat na telefonní číslo 608 101 101 či se začíst do PARFEMLAND blogu.

Kamenná prodejna PARFEMLAND s nachází v Praha Kunratice na ulici Dobronická 1257 a těší se na vás každý všední den. Otevírací doba PARFEMLAND je stanovena od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin. O víkendu je zavřeno. On-line prodejna PARFEMLAND je vám k dispozici každý den, tedy 24/7. Zboží zde je rozděleno do několika kategorií, a to Kosmetika, Parfémy, Zdraví, Slevy a speciální sezónní nabídka.

Parfémy a toaletní vody, dekorativní kosmetika, šampony, tělová mléka, holení, zdravotní potřeby a mnoho dalších produktů si oblíbili zákazníci PARFEMLAND. Nakupování v on-line prodejně PARFEMLAND i v kamenné pobočce PARFEMLAND je radostí, protože společnost PARFEMLAND maximálně dbá na spokojenost svých zákazníků. Slevy, akce a akční nabídky naleznete jak na webu PARFEMLAND, tak i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.