Letáky Bala


BALA

„BALA …cestou domů,“ tak zní heslo maloobchodní sítě nezávislých potravinářských obchodů BALA. Napříč Českou republikou naleznete více než 1 500 členů spadajících do sítě BALA a BALA Gastro, což znamená, že nakoupit si můžete prakticky kdekoliv, a to během cesty domů z práce, ze školy či výletu.

Základní kámen projektu BALA byl položen v roce 1996, kdy BALA vznikla jako sdružení dvou desítek menších nezávislých potravinářských prodejen na Moravě. Impuls pro toto spojení má na svědomí expanze nadnárodních řetězců a snaha konkurovat tomuto cenovému tlaku. Přesah z Moravy na celorepublikovou úroveň nastal ve chvíli, kdy se BALA stala dceřinou společností nákupní alienace ČEPOS (Česká potravinářská obchodní a.s.). Maloobchodní síť BALA se roku 2002 rozrostla i nového člena, a to BALA Gastro, jenž se specializuje na dodávky potravinářského zboží a potřeb pro gastronomické jednotky v gastro baleních.

BALA spolupracuje se všemi nejvýznamnějšími českými dodavateli a výrobci. V regálech sítě BALA naleznete více jak 140 druhů výrobků privátní značky Česká cena, kterou na trh roku 2002 zavedla mateřská sopečnost sítě prodejen BALA, a to ČEPOS (Česká potravinářská obchodní a.s.).

Obchody zařazené do kategorie BALA mají povinnost dodržovat ceny v akčním letáku BALA. Akční letáky BALA vychází 2x měsíčně a jejich platnost trvá přibližně 10 dnů. Tento akční leták BALA vychází ve dvou provedeních, a to s označením „Velký leták“ a „Velký leták HOLBA“. Druhý jmenovaný akční leták BALA platí pouze ve vybraných prodejnách. Jednou ročně vychází i speciální akční leták BALA „Velký leták+“. Pravidelný akční leták BALA najdete již před začátkem jeho platnosti v elektronické podobě na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. A abyste byli na nakupování v obchodech sítě BALA opravdu natěšeni, zobrazuje první strana akčního letáku BALA exkluzivní nabídku s označením „super cena“.

Vzhledem k tomu, že členství v BALA funguje formou franšízingu, jsou tyto prodejny propojeny marketingovou podporou, jednotnou vizualizací prodejen BALA, systémem PROFIKASA, zprostředkováním nejlepších obchodních podmínek a odběrem výrobků pod privátní značkou Česká cena.

Přestože jednotlivé obchody spadají do maloobchodní sítě BALA a spojuje je těsná spolupráce, včetně akčního letáku BALA, jedná se o samostatné obchodní subjekty, což se odráží například na otevírací době. Více jak 1 500 prodejen v síti BALAindividuální otevírací dobu. Otevírací doba o státních svátcích v BALA je ovlivněna platným zákonem o prodejní době v maloobchodě (Zákon č. 223/2016 Sb.), jedná-li se o prodejny větší jak 200 m2 prodejní plochy.

Nakupování v nezávislé síti potravinářských ochodů BALA se vyplatí hned z několika důvodů: napříč Českou republikou naleznete více jak 1500 členů nabízející nejen cenově výhodné zboží, ale i více jak 140 druhů výrobků privátní značky Česká cena. Pravidelné akce, slevy a výhodné nabídky na vás čekají ve dvakrát měsíčně vycházejícím akčním letáku BALA, jenž je k nahlédnutí na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Vyberete si oblíbený jogurt, sýr, salám, pečivo či víno?