Letáky Vicom Víno


Vicom

Kdyby bylo slovo Vicom uvedeno ve slovníku, našli byste v jeho popisu, že se jedná o synonymum pro široký výběr kvalitních vín ze všech koutů světa. Vicom ve svém e-shopu i kamenných prodejnách nabízí nejen bohatý výběr vín, ale sortiment obohacuje i o destiláty, řemeslné pivo, vybrané nealkoholické nápoje a delikatesy.

Společnost Vicom, jež se prezentuje výstižným podtitulem „vína z celého světa“, byla založena roku 1993, a do České republiky vozí vína ze zemí, jako je Argentina, Austrálie, Bulharsko, Chile, Chorvatsko, Francie, Itálie, Izrael, Jihoafrická republika, Kalifornie, Maďarsko, Makedonie, Moldávie, Německo, Nový Zéland, Portugalsko, Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Velká Británie. Vína z České republiky jsou nezbytností.

Abyste se v nezměrné nabídce lépe zorientovali, nabízí e-shop Vicom praktické kategorie a řazení:

 • Víno dle země
 • Bílí vína
 • Červená vína
 • Růžová vína
 • Šumivá vína
 • Destiláty a Portské
 • Dárky, víno pro firmy
 • Delikatesy a craft beer

Pokud vám jde z chutí, vůní a barev vína hlava kolem a nemůžete si vybrat, bezesporu oceníte degustační balíčky Vicom. Degustaci vína si můžete vychutnat v pražských pobočkách Vicom. Someliéři Vicom ovšem dorazí i za vámi, kde vás v rámci vybraného balíčku provedou degustací a budou k dispozici vašim otázkám. K oblíbeným tématům degustačních balíčků patří šumivá vína, víno a sýry, boříme mýty o víně, mnoho tváří Rieslingu či za vínem po Evropě.

Vicom touží po maximální spokojenosti všech svých zákazníků, proto nezapomíná na oblíbené akce. Speciální sekce zaměřená na slevy přibližuje lákavou akční nabídku, zvýhodněné kolekce, vánoční balíčky či neodolatelnou nabídku 5+1 zdarma. Akční leták Vicom sice vychází pravidelně, ale orientuje se na velkoobchodní zákazníky (platí pouze při nákupu na platné IČ nebo při nákupu nad 7 000 Kč s DPH). Souhrn platných akčních letáků najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Společnost Vicom je i ideálním parťákem při výběru dárků pro vaše blízké či spolupracovníky. Balíčky na míru Vicom jsou vytvořeny s láskou, poskládány someliéry a při nákupu nad 2 500 Kč získáte dopravu zdarma. Pro inspiraci či zjednodušení nákupu nabízí Vicom již předpřipravené balíčky pro maminku, tátu, babičku, dědu, tchána, tchýni, přítele, přítelkyni, sestru, bratra či rebela.

Dáváte-li přednost osobnímu kontaktu před virtuálním světem, navštívit můžete jednu ze čtyř kamenných prodejen Vicom.

Otevírací doba obchodů Vicom:

 • Vicom Praha – Bubenská: Po – Pá 10:00 až 18:00, So a Ne zavřeno
 • Vicom Praha – Lucerna: Po – Pá 9:30 až 21:00, So 11:00 až 21:00, Ne zavřeno
 • Vicom Praha – Karlín: Po – Pá 15:00 až 22:00, So a Ne zavřeno
 • Vicom Praha – Sanderova: Po – Pá 8:00 až 16:00, So a Ne zavřeno

Každá z prodejen Vicom nabízí vína od Moravy přes Izrael až po Zéland, ale je i něčím jedinečná. Například Vicom Wine Shop & Café Lucerna se pyšní přívlastkem nejstarší vinotéka v Praze, sídlí v prostorách paláce Lucerna a nabízí cestovním kancelářím a dalším zájemcům degustaci vína pro jejich klienty. Vicom Wine Shop & Bar Karlín potěší kvalitními víny z celého světa včetně exkluzivních vín např. z Champagne, Bordeaux či Burgundska. Pochutnáte si zde na čepovaném pivě z malého pivovaru z Hostince pod Brdy. Vicom Wine Shop & Velkoobchod Sanderova se zaměřuje i na velkoobchodní zákazníky. Najdete zde kompletní e-shopový sortiment vín, destilátů a dalších produktů.

Víno, káva, řemeslná piva, olivy, těstoviny a mnoho dalšího si vychutnávají zákazníci e-shopu či kamenných prodejen Vicom. Společnost Vicom, specialista na vína z celého světa, vyvolá úsměv na rtech i prostřednictvím odborníky vedených degustací či balíčky na míru. Nechybí ani akce a akční letáky, které jsou k vidění na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.