Letáky Centrum Černý Most


Centrum Černý Most

Obchodní a zábavní komplex Centrum Černý Most se pyšní opravdu úctyhodnou historií, protože patří k nejstarším obchodním centrům v České republice. Centrum Černý Most bylo poprvé otevřeno v roce 1997. Kromě několika desítek obchodů se Centrum Černý Most pyšnilo i hypermarket Globus. O tři roky později, tedy v roce 2000, se stalo součástí Centra Černý Most i čtyřpatrové zábavní centrum, jehož doménou bylo multikino CineStar (původně Village Cinemas).

Současnou podobu Centra Černý Most známe díky kompletní přestavbě, která odstartovala v březnu 2011 a trvala dva roky. Z malého obchodního centra se stalo obrovské a moderní Centrum Černé Most o rozloze 85 000 m2, které se chlubí i osvědčením „čtyři hvězdy“, jenž uděluje světový lídr v ověřování kvality a certifikací, společnost SGS.

Cílem Centra Černý Most je, aby si návštěvníci mohli vychutnat nadstandartní péči po celou dobu strávenou ve čtyřhvězdičkovém komplexu. Maximální komfort je zabezpečován celou řadou jedinečných služeb, mnoha obchodními jednotkami, bohatou nabídkou fast foodů, restaurací a kaváren a možností zábavy.

Centrum Černý Most:

  • Obchody – bezmála 200 obchodů uspokojí milovníky módy, cestování, knih, krásy, zdraví, bydlení, dobrého jídla, sportování či elektroniky
  • Restaurace – v Centru Černý Most najdeme nejen rozsáhlý food court, ale i mnoho kaváren a drobného občerstvení napříč obchodním centrem
  • Hypermarket – každodenní nákupy jídla a základních potřeb uspokojí hypermarket Globus, který je druhým nejstarším u nás (první hypermarket Globus v ČR byl otevřen v Brně – Ivanovicích)
  • Kino – multikino CineStar se po razantní rekonstrukci přesunulo ze zábavního domu do nejvyššího patra Centra Černý Most
  • Služby – rozsáhlý balíček služeb Centra Černý Most ocení velcí i malí návštěvníci. Maximální pohodlí při nakupování v Centru Černý Most zajistí praktická šatna, Wi-Fi připojení, propracovaný interaktivní navigační systém, Infostánek, dětské zóny, místnost pro přebalování, zapůjčení kočárku, odpočinkové zóny s denním tiskem a časopisy a mnoho dalšího
  • Parkování – Centrum Černý Most disponuje rozsáhlým parkovištěm se speciálními stáními pro rodiny či tělesně postižené. Nechybí ani místa určená pro nabíjení elektromobilů. Orientaci a hledání volného místa urychlí interaktivní navigační systém

Centrum Černý Most své návštěvníky hýčká jak zajímavými akcemi, tak věrnostním programem. Novinky a události prezentuje Centrum Černý Most prostřednictvím svých webových stránek, sociálních sítích, přímo v obchodním centrum nebo (po přihlášení) pomocí newsletteru. Věrnostní program Centra Černý Most přináší mnoho lákavých benefitů, mezi které patří exkluzivní nabídky a slevy ve vybraných obchodech a restauracích, dárek k narozeninám, stylista, chůva a nutriční specialistka zdarma na vyžádání, přednostní vstup na akce a mnoho dalšího. Mezi novinky věrnostního klubu Centrum Černý Most patří tzv. cashback, kdy za deset nákupů můžete získat zpět 250 Kč. Další slevové akce na vás čekají v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Veškeré informace a výhody můžete mít doslova v kapse, stáhnete-li si mobilní aplikaci Centrum Černý Most (k sehnání na Google Play i AppStore).

Velkým tématem Centra Černý Most jsou udržitelné nákupy. V Centru Černý Most podporují ekologicky vyrobené kolekce, bezobalový prodej, třídí 18 druhů odpadu, toalety jsou z velké části zásobovány šedou vodou a snaží se zefektivnit provoz samotné budovy. „Věříme totiž, že společnými silami můžeme nakupování činit alespoň trošku udržitelnějším,“ vzkazuje tým Centra Černý Most. K perličkám patří i fakt, že kvůli zachování biodiverzity je zázemí Centra Černý Most domovem pro netopýry, 10 včelstev a řadu dalších druhů hmyzu.

Otevírací doba Centra Černý Most se skládá z několika položek. Obchody Centra Černý Most jsou otevřeny od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00 a restaurace od 9:00 do 22:00. Hypermarket Globus lze navštívit každý den v týdnu od 7:30 do 22:00. Provoz multikina CineStar je ovlivněn aktuálním programem.

Oblečení, bytový textil, obuv, hračky, léky, knihy či dekorativní kosmetiku seženete na jednom místě, a to pod střechou Centra Černý Most. Nákup v tomto čtyřhvězdičkovém obchodním centru můžete i věnovat, a to prostřednictvím Dárkové karty Centra Černý Most, kterou lze pořídit v hodnotách od 500 Kč do 6 000 Kč. Vybrat si můžete i speciální design Dárkové karty Centra Černý Most. Opomenuty nesmí zůstat ani novinky, akce, bohatý věrnostní program Centra Černý Most a akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.