Letáky Euronics

Letáky Euronics

Omlouváme se, ale pro Euronics nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:Euronics

Chystáte se na nákup spotřební elektroniky? V síti elektro-prodejen Euronics či na e-shopu Euronics najdete velké spotřebiče, malé spotřebiče, TV, video, audio, notebooky, tablety, PC, telefony, fotoaparáty, GPS, vše pro dům, dílnu, zahradu, příslušenství a mnoho dalšího. Cílem společnosti Euronics je poskytnou všem svým zákazníkům dokonalý servis.

Aby odcházel každý nakupující z Euronics co nejspokojenější, slibuje společnost Euronics několik benefitů a služeb:

  • Záruka vrácení peněz – nevyhovuje vám zakoupené zboží? Euronics vám peníze vrátí
  • Záruka stejných cen, a to jak v kamenných prodejnách Euronics, tak i na e-shopu Euronics
  • Vrácení 5 % zpět ze všech nákupů v Euronics – při nakupování s kartou Euronics v kamenných prodejnách i v e-shopu získáte každý měsíc 5 % zpět na úvěrový účet karty Euronics
  • Zákaznické centrum – školení operátoři Euronics jsou připraveni ve všední dny od 8:00 do 21:00 hodin a o víkendu od 9:00 do 21:00 hodin zodpovědět všechny vaše dotazy. Využít můžete i e-mail
  • Nákupy na splátky – Euronics vám pomůže vyřídit nákup na splátky s vybranými společnostmi
  • Osobní odběr – nákup z e-shopu Euronics je možné vyzvednout v prodejnách Euronics či na některém z výdejních míst na prodejnách DATART. Osobní odběr EXPRES zaručuje, že zboží bude vaše již za 60 minut
  • Tradice – společnost Euronics byla založena roku 1999

Euronics nezapomíná ani na zákazníky velmi oblíbené slevy. Akční nabídky objevíte v kolonce „akce %“ na e-shopu Euronics či v pravidelně vycházejícím newsletteru Euronics, který je nejen plný zajímavých informací, rad, novinek a inspirace, ale nahrazuje i akční leták Euronics. Nespočet akčních letáků na vás čeká na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. V předchozích letech mohli zákazníci využívat i věrnostní VIP program Euronics, ale jeho činnost byla ukončena v roce 2020.

Mezi velké výhody nákupů v Euronics patří zázemí široké sítě prodejen Euronics s ochotným a fundovaným personálem. Aktuálně lze vybírat z více jak 30 kamenných prodejen Euronics napříč celou Českou republikou. Otevírací doba prodejen Euronics je individuální. E-shop Euronics je otevřen 24/7. Váš nákup si můžete nechat zaslat domů nebo si ho vyzvednout v některé z prodejen Euronics či na některém z výdejních míst na prodejnách DATART.

Sluchátka, televizory, fotoaparáty, mikrovlnné trouby, sekačky na trávu a mnoho dalšího najdete v kamenných prodejnách Euronics i na e-shopu Euronics. Společnost Euronics sdružující desítky kamenných obchodů, disponující třemi vlastními sklady, internetovým obchodem a cílem poskytnou svým zákazníkům celou řadu kvalitních služeb byla založena již v roce 1999 a pyšní se tak dlouholetou tradicí. Slevy přináší nejen výprodejové sekce, ale i newsletter Euronics. Akční letáky plné slev a výhodných nabídek najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

 
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.