Letáky JIP


JIP

JIP je dodavatelem pro gastronomii i širokou veřejnost. V současnosti se skupina JIP zaměřuje jak na velkoobchodní, tak i maloobchodní prodej a skládá se ze 17 velkoobchodních skladů JIP, 13 prodejen JIP Cash&Carry, 30 maloobchodních prodejen JIP a více jak 140 franšízových prodejen Plus JIP. JIP, to jsou „potraviny pro každého“.

Historie JIP se začala psát již roku 1996. Tehdy se jednalo o síť maloobchodních diskontních prodejen po celém území České republiky. O dva roky později od tohoto trendu společnost JIP upustila a zaměřila se na velkoobchodní činnost v oblasti komplexní gastronomie. Postupem času JIP zaujal přední místo v prodeji na tuzemském trhu. Tím ale vývoj společnosti JIP neskončil. Další důležitým krokem v růstu JIP bylo budování prodejen Cash & Carry. V roce 2009 byla v Brně otevřena prodejna JIP Cash & Carry s prodejní plochou o rozloze 5 000 m2. Tato vlajková loď prodejen JIP se pyšní více než 30 000 spokojenými zákazníky. Postupem času se JIP rozrůstal jak na poli velkoobchodu, tak i maloprodejen a v současnosti JIP patří mezi TOP 10 prodejen potravin u nás.

  • Velkoobchod JIP – napříč Českou republikou je strategicky rozmístěno 17 velkoobchodních skladů
  • JIP Cash&Carry – 13 prodejen přístupných veřejnosti i podnikatelům nabízí více než 30 000 položek
  • Maloobchodní prodejny JIP – síť třiceti prodejen JIP, která aktuálně prochází postupným remodelingem a rozšiřováním v podobě výstavby nových jednotek. Maloobchodní prodejny JIP kladou důraz na dostupnost, co nejdelší otevírací dobu a čerstvost potravin, jejichž zavážka probíhá několikrát denně
  • Plus JIP – v této kategorii se skrývá více jak 140 poboček, jedná se totiž o franšízovou síť prodejen

Společnost JIP se snaží uspokojit touhu všech zákazníků po levném nakupování, a proto vydává pravidelně v měsíčním a čtrnáctidenním cyklu hned několik akčních letáků JIP. Každý z letáků je na první straně výrazně označen, tudíž hned na první pohled víte, kde a kdy konkrétní akční leták JIP platí. Přehled akčních letáků JIP v elektronické podobě najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

  • akční leták JIP C&C prodejen v Jilemnici, Ostravě – Hrabové na Frýdecké, Praze – Bořanovicích a ve Zlíně
  • akční leták JIP C&C + prodejen s rozšířeným sortimentem
  • akční leták JIP C&C prodejen s běžným sortimentem
  • akční leták velkoobchodních skladů JIP
  • akční leták maloobchodních prodejen JIP

Kromě akčních letáků JIP vydává společnost i pravidelně vycházející JIP Magazín plný inspirace, nových trendů a receptů. Na stránkách JIP Magazínu se seznámíte i s nejlepšími gastroprovozovnami v ČR, úspěšnými kuchaři či známými osobnostmi. Dále vychází i specializované Katalogy JIP se zaměřením na jednotlivé segmenty potravin a nápojů. Nakupování v prodejnách JIP Cash&Carry je ještě výhodnější, pořídíte-li si JIP zákaznickou kartu. Zákaznická karta JIP vám bude vystavena na základě výpisu z živnostenského rejstříku a otevře vám dveře k zajímavým slevám.

Otevírací doba v prodejnách JIP je různá. Společnost ovšem cílí na pohodlí svých zákazníků a klade důraz na co nejdelší otevírací dobu. Během státních svátků spadajících pod Zákon č. 223/2016 Sb. musí být v maloobchodních prodejnách větších než 200 m2 zavřeno.

Nakupování v síti prodejen JIP je vhodné jak pro podnikatele, tak širokou veřejnost. Aby byl váš nákup co nejvýhodnější a nejpohodlnější, vyberte si nejprve tu pobočku JIP, která nejvíce uspokojí vaše požadavky, a prozkoumejte příslušný akční leták JIP. Podíváte-li se na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, najdete zde nejen elektronické verze akčních letáků JIP, ale i výhodnou nabídku ovoce, zeleniny, mas, pečiva, jogurtů, sušenek či piv.