Letáky SCONTO nábytek


SCONTO Nábytek

Potřebujete vybavit váš dům či byt? SCONTO Nábytek vám pomůže s pořízením nábytku i doplňků do předsíně, obývacího pokoje, pracovny, kuchyně, jídelny, koupelny, ložnice, dětského pokoje či na zahradu a terasu. „Snažíme se zákazníkům poskytnout služby, které povedou k jejich spokojenosti po všech stránkách. Této hlavní vizi podřizujeme veškerou naši činnost,“ vzkazuje SCONTO Nábytek.

Mezi největší domény řetězce SCONTO Nábytek patří kvalitní a široký výběr nábytku rozmanitého designu, bytových doplňků a dekoračních předmětů za příznivé ceny. SCONTO Nábytek slibuje, že většina zboží je skladem, tudíž si váš nákup můžete ve většině případů ihned odvézt. Navíc, SCONTO Nábytek poskytuje cenovou garanci, která zaručuje, že stejné zboží nekoupíte v jiné kamenné prodejně v ČR a na Slovensku ve stejné kvalitě výhodněji.  Pokud si nebudete vědět s nákupem rady, profesionální personál SCONTO Nábytku vám vždy poradí. Své dotazy můžete adresovat i na zákaznické centrum, které je vám k dispozici ve všední dny od 8:00 do 19:00 hodin a o víkendu od 8:00 do 16:00.  Inspiraci lze načerpat i prostřednictvím tematických katalogů SCONTO Nábytek (katalog sedacích souprav na míru, ložnic, kuchyní atd.).

Ptáte se, jak při nákupu v prodejnách či na e-shopu SCONTO Nábytek co nejvíce ušetřit? Odpovědí na tuto otázku je hned několik. SCONTO Nábytek vydává v pravidelných intervalech akční leták. Několikastránkový akční leták SCONTO Nábytek nabízí slevy a akční nabídky napříč sortimentem. Některé položky jsou opatřeny i QR kódem, díky němuž získáte mnohem více informací. S akčním letákem SCONTO Nábytek se můžete blíže seznámit na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Ve virtuálním obchodě SCONTO Nábytek stačí kliknout na některou ze záložek „Akce“, „Cenový HIT“ či „Výprodej“ a otevře se vám doslova moře slev.

Lákavý balíček slev získáte po registraci do zákaznického programu SCONTO Club. Členství v SCONTO Clubu je zdarma, bez závazků a registrovat se do něho můžete v kamenných prodejnách SCONTO Nábytek i při nákupu přes e-shop. Ihned po vstupu do SCONTO Clubu máte právo nakupovat za klubové SCONTO Club ceny ve všech obchodních domech SCONTO Nábytek (speciální ceny jsou uvedeny na informačních lístcích) i na e-shopu SCONTO Nábytek.

Spolčenost SCONTO Nábytek, jenž je součástí silného mezinárodního řetězce, který provozuje obchodní domy Hoeffner a Sconto, začala budovat svůj odkaz v roce 1990. Tehdy byl v bavorském Kleinostheimu otevřen první obchod s nábytkem SCONTO. První prodejna SCONTO Nábytek se v České republice objevila v roce 1955 v lokalitě Praha-Stodůlky. Aktuálně lze u nás navštívit osm poboček SCONTO Nábytek.

Seznam prodejen a otevírací doba SCONTO Nábytek (otevírací doba o státních svátcích se řídí platným zákonem):

  • SCONTO Nábytek Brno: Po – Ne od 9:00 do 20:00
  • SCONTO Nábytek České Budějovice: Po – Ne od 9:00 do 19:00
  • SCONTO Nábytek Hradec Králové: Po – Pá od 9:00 do 19:00, So – Ne od 9:00 do 20:00
  • SCONTO Nábytek Liberec: Po – Ne od 9:00 do 19:00
  • SCONTO Nábytek Ostrava – Mariánské Hory: Po – Ne od 9:00 do 19:00
  • SCONTO Nábytek Praha – Černý Most: Po – Ne od 9:00 do 20:00
  • SCONTO Nábytek Praha – Stodůlky: Po – Ne od 9:00 do 19:00
  • SCONTO Nábytek Ústí nad Labem: Po – Ne od 9:00 do 19:00

Sedací soupravy a pohovky, matrace a rošty, komody, židle, stoly a stolky, postele, obývací stěny a další produkty si oblíbili zákazníci obchodních domů a e-shopu SCONTO Nábytek. Akční slevy na vás čekají v akčním letáku SCONTO Nábytek a na webu SCONTO Nábytek v kategoriích „Akce“, „Cenový HIT“ či „Výprodej“. Akční letáky SCONTO Nábytek na vás čekají na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Speciální slevy si mohou vychutnat všichni členové SCONTO Clubu.