Letáky Barvy a laky drogerie


Barvy a laky drogerie

Skupina Barvy a laky se výrobě a vývoji barev, laků, ředidel, mořidel, fermeží a technických kapalin věnuje již téměř 130 let. Tato ryze česká společnost byla založena roku 1893 a od té doby podporuje zaměstnanost v České republice. Opravdu bohaté zkušenosti skupiny Barvy a laky se podepsala i na filozofii společnosti Barvy a laky Hostivař, a.s., která se snaží vše dělat pozorně, kvalitně a ke spokojenosti zákazníků.

Aby bylo nakupování v prodejnách Barvy a laky drogerie opravdovou radostí, vydává společnost Barvy a laky Hostivař, a.s. akční leták Barvy a laky drogerie. Vždy platný akční leták Barvy a laky drogerie naleznete i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, kde si můžete pohodlně prohlédnout nemalé množství výhodných nabídek. Nákup produktů v Barvy a laky drogerie si můžete zpestřit i sběratelskou akcí.

Pokud v prodejnách Barvy a laky drogerie nakupujete pravidelně, vyplatí s vám vstoupit do klubu Zákazníků a pořídit si klubovou kartu, kterou lze uplatnit jak v kamenných prodejnách Barvy a laky drogerie, tak na e-shopu BALshop.cz. Věrnostní klub Barvy a laky drogerie přináší svým členům celou řadu výhod, a to slevu 3 % na veškerý nezlevněný sortiment, osobní odběr objednávek za 39 Kč nebo zdarma, speciální cenové nabídky, bonusový program sbírání Hostíkových bodů za nákupy, odměny, dárky a další speciální nabídky. Pro firmy nebo živnostníky jsou slevy ještě vyšší.

Aktuálně lze navštívit 55 podnikových prodejen Barvy a laky drogerie a desítky partnerských prodejen Barevný ráj a Ráj drogerie. V obchodech Barvy a laky drogerie či prostřednictvím e-shopu BALshop pořídíte celou škálu zboží, a to barvy, laky a příslušenství, drogistické zboží, potřeby na praní a úklid, kosmetiku, produkty podporující zdraví a nechybí ani oddělení zaměřující se na dům, hobby a zahradu.

Lety nasbírané zkušenosti investuje skupina Barvy a laky do vývoje vlastních produktů a značek. Mezi ty nejznámější patří Remal, Lazurol, Fest-B, Indrustrol, Bakrylex, Betex, Denas, Pragoprimer, Hostagrund, Soicrat, Uniflex a další. Vývoj vlastních výrobků probíhá v kvalitně vybavených laboratoří velmi zkušenými speciality, což se odráží i na celé škále kvalitních novinek, jakou jsou například Radbal Aqua, Formex Extra, Unikol a další.  V síti prodejen Barvy a laky drogerie na vás čekají i tradiční české malířské barvy, barvy na beton, barvy na dřevo, fasádní barvy, žáruvzdorné barvy, barvy na kov atd., což bezesporu ocení každý kutil. Využít lze i služeb tónovacích center ve vybraných prodejnách Barvy a laky drogerie, kde vám namíchají speciální odstín či nátěrové hmoty.

Zvolíte-li možnost objednat zboží on-line na BALshop.cz, můžete si ho vyzvednout nejen v prodejnách společnosti, ale i na dalších výdejních místech. V současnosti máte možnost volby ze 150 výdejních míst.

Otevírací doba prodejen Barvy a laky drogerie je individuální, ale většinu poboček lze navštívit od pondělí do pátku v rámci celého dne a v sobotu v dopoledních hodinách. Přesnou otevírací dobu naleznete na stránkách skupiny Barvy a laky drogerie. U každé pobočky se nachází i informace, zda tato prodejna Barvy a laky drogerie poskytuje i služby tónovacího centra barev. Otevírací doba během státních svátku v prodejnách Barvy a laky drogerie je ovlivněna platným zákonem.

Čistící prostředky, plenky a dětská kosmetika, semena a sazenice, substráty a hnojiva, baterie či široká škála barev a laků, to vše a mnohem více naleznete v 55 prodejnách Barvy a laky drogerie. Atraktivita kvalitních výrobků za příznivé ceny je podpořena pravidelně vycházejícím akčním letákem Barvy a laky drogerie, který na vás čeká na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.