Letáky Barevný ráj


Barevný ráj

Chystáte se malovat nebo natírat? Řetězec Barevný ráj je tou nejlepší volbou. Nabídka prodejen Barevný ráj se zaměřuje na kvalitní barvy a široký sortiment doplňkového zboží. Školený personál Barevného ráje vám nejen rád poradí s výběrem, ale díky speciálním míchacím strojům vám natónuje odstín dle vašeho přání.

Barevný ráj se sice specializuje na vše kolem malování a natírání jako jsou nátěrové hmoty, ředidla, technické kapaliny, barvy, laky a malířské potřeby atd., ale seženete zde i tmely, pohlcovače vlhkosti a pachu, prací prášky, směsi do ostřikovačů atd. Výběr toho cenově nejvýhodnějšího zboží najdete v akčním letáku Barevný ráj, který vychází každé tři týdny. Akční leták Barevný ráj si můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Velmi oblíbenou akcí Barevného ráje je „Získejte produkt navíc“. Najdete-li u výrobky speciální symbol, získáte při nákupu určitého množství kusů vybraného produktu stejný nebo jiný za 1 Kč navíc.

Nakupování v řetězci Barevný ráj si můžete zpestřit i soutěžemi. Jako příklad lze uvést starší hru o elektrickou pedikúru REMINGTON při nákupu výrobků WASCHKÖNIG.

Barevný ráj je sítí partnerských prodejen společnosti Barvy a laky drogerie, proto slouží většina kamenných obchodů Barevný ráj jako výdejní místo e-shopu BALshop.cz. Aktuálně lze navštívit několik desítek prodejen napříč Českou republikou. Počet prodejen značky Barevný ráj je neustále rozšiřován. Všechny prodejny Barevný ráj poskytují kvalitní a odborné služby a nabízí nakupování v příjemném prostředí. 

Otevírací doba prodejen Barevný ráj se liší, protože se jednotlivé pobočky řídí potřebami dané lokality. Otevírací doba Barevného ráje o státních svátcích se musí řídit platným zákonem. Všechny maloobchodní prodejny větší než 200 m2 musí mít během vybraných daných státních svátků zavřeno.

Barvy a laky, sádra, penetrace, štětce, zakrývací fólie, prací prášky, kbelíky a mnoho dalšího na vás čeká v regálech sítě prodejen Barevný ráj. S nákupem vám rád pomůže odborný personál či akční leták Barevný ráj plný slev, akčních nabídek a inspirace. Pokud si chcete prohlédnout akční leták Barevný ráj v elektronické podobě, navštivte AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.