Letáky Enapo


ENAPO

Síť prodejen ENAPO je „blízko Vašeho domova“ již více jak 20 let. V prodejnách po celé České republice najdete pestrou škálu zboží. Mezi hlavní domény ENAPO ovšem patří nabídka rozmanitých druhů pečiva, mléčných výrobků, lahůdek a salátů či uzenářských výrobků v nejvyšší kvalitě od regionálních dodavatelů. Široký výběr známých a oblíbených výrobků a značek je doplněn o celou kolekci vlastních značek ENAPO:

  • AVE – dvě stovky výrobků každodenní spotřeby za přívětivé ceny, které jsou neustále vylepšovány, aby naplnily vysoká očekávání všech zákazníků
  • Ríša – klokánek Ríša cílí především na děti a jejich potřeby. Kvalitu a rozmanitost produktů ovšem ocení i dospělí. Ochutnat můžete smetanové krémy, mléčné snacky, piškoty, nápoje, cereálie, cukrovinky či kojenecké výživy. Pod značkou Ríša se skrývá i sortiment z oddělení drogerie určený pro dětskou hygienu a péči o tělo
  • Exclusive of Nature – jak již název napovídá, značka Exclusive of Nature se zaměřuje na prémiové výrobky a delikatesy v designovém a propracovaném obalu. Nechybí ani dárkové balíčky
  • Lizy – tato produktová řada se skládá z kosmetiky Lizy a drogerie Lizy Praktik. Lizy cílí na každodenní péči o tělo a hygienické i kosmetické pomůcky. Lizy Praktik se zaměřuje na praktické věci do domácnosti a přípravky pro rychlý a snadný úklid

Kvalitní potraviny a nápoje, drogistické zboží i potřeby pro domácnost za výhodné ceny naleznete v pravidelně vycházejícím akčním letáku ENAPO.  Na několika stránkách pestrobarevného letáku je prezentováno jak zboží ENAPO, tak i dalších oblíbených značek. Výhodné ceny opravdu nepřehlédnete, protože jsou zvýrazněny velkými červenými bublinami.  Akční letáky ENAPO si můžete v klidu a pohodlí domova prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

ENAPO vydává i sezónní magazín, kde kromě nezměrného množství inspirace, rad a exkluzivních nabídek objevíte i křížovky a soutěže. Zapojit se můžete i do sběratelských akcí ENAPO, kdy za nákupy sbíráte body, které následně uplatníte při nákupu speciální kolekce produktů se slevou. Mezi poslední sběratelské akce ENAPO patří česky mluvící plyšáci Hajánci. ENAPO podporuje i udržitelné nakupování a nabízí ve svých prodejnách stylové EKO tašky z recyklovaných PET lahví o nosnosti 10 kg.

V roce 2018 oslavila síť prodejen ENAPO dvacetileté výročí od svého založení. Mezi přednosti společnosti patří výhradně český původ a prodejny po celé České republice v tradičních lokalitách, obcích i městech. V současnosti lze navštívit téměř 400 prodejen ENAPO. Společnost ENAPO usiluje o přátelský vztah se svými zákazníky.

Otevírací doba prodejen ENAPO je individuální a řídí se potřebami dané lokality. Na stránkách ENAPO naleznete podrobnou mapu prodejen ENAPO s otevírací dobou, kontaktními informace a platebními možnostmi (karta, hotovost atd.). Otevírací doba ENAPO o státních svátcích se řídí platným zákonem.

Více jak 20 let blízko vašeho domova a přátelský vztah se zákazník založený na čestnosti, důvěře i osobité komunikaci, to jsou přednosti sítě prodejen ENAPO. Nákupy v téměř 400 prodejnách ENAPO mohou být ještě výhodnější, prozkoumáte-li na AkcniCeny.cz nebo iLetaky.cz akční leták ENAPO s lákavou nabídkou, a to nejen pečiva, mléčných a uzenářských výrobků či lahůdek.