Letáky SAM 73

Letáky SAM 73

Omlouváme se, ale pro SAM 73 nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:SAM 73

Ryze česká společnost SAM 73 APPAREL s.r.o. se již od roku 2004 soustředí na výrobu kvalitního volnočasového oblečení pro muže, ženy, kluky i holky. „Pro mámu, pro tátu, pro děti – jsme tu zkrátka pro všechny,“ říká SAM 73. Abyste i vy patřili do rodiny SAM 73, snaží se značka zaujmout barevností a originálním designem. Toto tvrzení podtrhuje SAM 73 hashtagem #SAM73jevtomsVami.

Nakupovat v SAM 73 lze dvěma způsoby, a to prostřednictvím e-shopu SAM 73 nebo v některé z více jak 100 prodej v 98 městech po celé České republice. Otevírací doba obchodů SAM 73 je individuální. Virtuální prodejna SAM 73 je otevřena nepřetržitě.

Touhu po slevách v SAM 73 rozhodně nepodceňují. První možností je sekce „Poslední kusy“, kde naleznete nespočet položek za zcela jedinečné ceny. Nakupující na internetu bezesporu potěší zboží „Ve slevě“, které najdete ve všech kategoriích – muži, ženy, kluci a holky. Aby vám žádná slevová akce v SAM 73 neunikla, přihlaste se k odběru newsletteru. Mnoho lákavých slev přináší i akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Velký balíček slev čeká na členy věrnostního programu SAM 73, který nese název VIP Rodina SAM 73. Hned po registraci získáte 3% slevu na každý další nákup značky SAM 73. Čím více se SAM 73 nakoupíte, tím větší úspora na vás čeká. Za každý nákup v prodejnách SAM 73 nebo na e-shopu SAM 73 sbíráte body, které vám mohou vynést slevu 5 %, 7 %, 10 %, 12 % nebo až 15 %.

Nevíte, jak si vybrat správnou velikost? Na stránkách e-shopu SAM 73 objevíte mnoho užitečných rad. Díky cíleným tipům si vybere správnou velikost bundy, mikiny, trika, kalhot, kraťasů i obuvi. Mezi další výhody nákupu ve virtuálním obchodě SAM 73 se řadí doprava zdarma při objednávce nad 799 Kč, platba až za 14 dní se službou TWISTO či vyzkoušení oblečení, bot a doplňků ve více než 100 prodejnách SAM 73 napříč Českou republikou.

Kalhoty, bundy, boty, mikiny, šaty a mnoho dalšího pro celou rodinu seženete v prodejnách SAM 73 a na e-shopu SAM 73. Pro úsporu prozkoumejte „Poslední kusy“, „Ve slevě“, akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz nebo se přihlaste do věrnostního klubu VIP Rodina SAM 73.