Letáky Benu


Lékárna BENU

„Vaše zdraví si bereme na starost!“ slibuje síť kamenných lékáren BENU a internetová lékárna BENU.cz. Aby bylo možné tohoto cíle dosáhnout, skládá se sortiment BENU z léků, doplňků stravy, volně prodejných léků a léčebné kosmetiky.

Navíc, lékárny BENU poskytují nadstandardní odborné služby a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Tato speciální péče čítá například možnost osobních konzultací s certifikovanými lékárníky BENU, kteří jsou schopni komplexně vyhodnotit vámi užívané léky a jejich možné nežádoucí působení nejen mezi sebou, ale i s vašim životním stylem či potravinami, které konzumujete. Odborníci BENU jsou schopni připravit i léky na míru dle receptu lékaře v laboratořích BENU.

BENU klade velký důraz na prevenci, proto vybrané pobočky BENU poskytují služby v podobě preventivního vyšetření. Změřit si můžete hladinu cukru v krvi, nechat si poradit při odvykání kouření či odhalit první příznaky Alzheimerovy choroby. Nechte si předem rezervovat léky z eReceptu a poté si je pohodlně vyzvedněte ve vybrané BENU lékárně.

BENU se snaží být svým zákazníkům co nejblíž, proto otevírá stále nové pobočky. Aktuálně lze navštívit více jak 300 kamenných lékáren BENU napříč Českou republikou. K dispozici je i internetový obchod lékárna BENU.cz. Společnost BENU navázala spolupráci s virtuálním supermarketem Rohlík, kde můžete do svého nákupního košíku přidat i položky z lékárny. Ty následně připraví kvalifikovaný personál BENU a předá je kurýrovi Rohlíku.

Zboží na e-shopu BENU je rozděleno do přehledných sekcí, jako jsou například doplňky stravy, volně prodejné léky, kosmetika, zdravotní pomůcky, děti a maminky či veterinární potřeby. Nechybí ani sezónně zaměřená nabídka nebo velmi užitečná záložka „Mám problém s“, díky které se snadno zorientujete v rozsáhlé nabídce.

Ušetřit v BENU lze hned několika způsoby. Mezi oblíbené patří akční leták BENU. Ten vychází v provedení jak pro kamenné lékárny BENU, tak pro e-shop BENU. Akční leták BENU pro kamenné lékárny BENU je obsáhlejší a nabízí desítky výhodných nabídek a slev. Akční leták pro e-shop BENU platí pouze v internetovém obchodě BENU a jeho platnost je kratší. Akční letáky BENU si můžete v elektronické podobě prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Mnoho slev a benefitů v sobě skrývá karta BENU PLUS. Díky ní získáte nabídku šitou na míru, výhodnější ceny a konzultace, poukázky za nasbírané body, hlídání lékových interakcí či úsporu na doplatku na recept.

Lékárny BENU rostou jako houby po dešti. Nyní si můžete vybrat z více jak 300 kamenných lékáren BENU, které se nachází prakticky ve všech koutech České republiky. Otevírací doba BENU lékáren je individuální a řídí se podmínkami dané lokality. Zákon, jenž omezuje otevírací dobu během státních svátků se na lékárny nevztahuje.

Společnost BENU je dceřinou společností PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., který je od roku 1994 součástí nadnárodní skupiny PHOENIX group. Tato skupina působí ve 27 zemích Evropy. Víte, proč si společnost BENU zvolila jako symbol bájného ptáku BENU? Dle tradice každý den přilétal s východem slunce a usedal na tajemný pahorek zvaný benben a byl symbolem života a dobrého zdraví. A právě pro jeho symboliku si ho vybraly lékárny BENU do svého loga. „Snažíme se vám pomáhat na cestě k úlevě a uzdravení, zlepšit prevenci nemocí a starat se o vaše zdraví. Bájný BENU nás inspiroval k vybudování služeb, které jinde jen tak nenajdete. Nechceme totiž pouze léčit, ale chceme také pomáhat žít zdravě a nemocím předcházet, abychom naplnili náš příslib, že si vaše zdraví bereme na starost,“ vzkazuje společnost BENU.

Nejen léky, ale i zdravotnické pomůcky, kosmetiku, doplňky stravy a mnoho dalšího naleznete v kamenných lékárnách BENU či na e-shopu BENU. O vaši spokojenost a zdraví pečují certifikování lékárníci a odborníci. Chcete-li ušetřit, prolistujte akční leták BENU na AkcniCeny.cz či iLetaky.cz. Mnoho výhod, slev a benefitů přináší i zákaznický program a karta BENU PLUS.