Letáky LUXOR


Luxor

„Tady žijí knihy,“ tak zní slogan knihkupectví Luxor, které vzniklo již v roce 2001. V současnosti můžete síť knihkupectví Luxor čítá bezmála 40 prodejen napříč Českou republikou a jeden e-shop. „V Luxoru pro vás vždy najdeme to pravé čtení! Ať už hledáte napínavé thrillery, příběhy, které zahřejí u srdce, pohádky na dobrou noc nebo naučnou literaturu,“ slibuje Luxor.

Škála produktů nabízených v knihkupectvích Luxor je opravdu široká. V prodejnách Luxor či na internetu najdete školní potřeby a učebnice, papírenský sortiment a výtvarné potřeby, mluvené slovo, hudební nosiče a vinyly, filmy, hračky, deskové a karetní hry, dárky či dekorace. Srdcem nabídky knihkupectví Luxor jsou knihy mnoha žánrů. V prodejnách i ve virtuálních regálech na vás čekají detektivky, romány, české, slovenské i světové beletrie, fantasy, sci-fi, cizojazyčné knihy či stále populárnější Young Adult. Vybírat můžete z více než 150 000 titulů.

Nákupy v knihkupectvích Luxor zpříjemní knihkupci a knihkupkyně, kteří vám ochotně a rádi poradí s výběrem, a to jak pro vás, tak i přátele nebo rodinu. Pokud se vaše vysněná kniha v knihkupectví Luxor zrovna nenachází, v Luxoru ji vám rádi objednají. Potěší i akce a slevy. Mezi oblíbené speciality knihkupectví Luxor patří „10 knih za 500 Kč“, sezónní a tematické slevy, dárky k nákupu či výprodeje. Další výhodná nabídka je prezentována v akčních letácích, které jsou zveřejněny na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Všechny milovníky knih bezesporu nadchnou autogramiády, besedy se spisovateli a spisovatelkami nebo křty čerstvých knižních novinek. Chcete být o všech akcích a slevách informováni? Zaregistrujte se k odběru newsletteru. Přátelskou atmosféru v knihkupectvích Luxor podtrhují i kavárny a coffee koutky s výběrovou kávou. Nechybí ani oddělení Knižního klubu.

Knihkupectví Luxor nabízí své služby všem zákazníkům buď na e-shopu nebo v některé v bezmála 40 prodejen Luxor. Aktuálně se knihkupectví Luxor nachází ve městech Brno, Břeclav, České Budějovice, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Mladá Boleslav, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Přerov, Tábor a Zlín. V Praze na Václavském náměstí na vás dokonce čeká největší knihkupectví ve střední Evropě, a to Palác knih Luxor. Otevírací doba Luxor je individuální. Při využití služeb e-shopu Luxor lze zvolit osobní odběr zdarma (rezervace jsou připraveny do dvou hodin) či doručení na adresu, a to do dvou pracovních dnů.

„U nás v Luxoru žijí knihy, přijďte to zažít!“ tak zní vzkaz knihkupectví Luxor všem nadšeným knihomolům i knižním znalcům. Chcete knihu darovat? Vyberte si některou z Dárkových poukázek Luxor a věnujte poučení, dobrodružství či pohlazení po duši. Knihy, sešity, čaje, kávy, hry či puzzle potěší malé i velké zákazníky, stejně jako slevy a výhodné nabídky. Akční letáky plné lákavých slevových akcí na vás čekají i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.