Letáky Javor


Obchodní aliance JAVOR

„Vážení zákazníci, děkujeme vám za návštěvu této prodejny a těšíme se opět na shledanou,“ tak zní vzkaz Obchodní aliance JAVOR, který najdete na konci akčního letáku JAVOR. Řetězec Obchodní aliance JAVOR v současnosti čítá téměř 2 100 prodejen s potravinami a gastronomických zařízení napříč Českou republikou. Toto číslo řadí Obchodní alianci JAVOR mezi největší nákupní aliance na nezávislém trhu.

Síť smluvních maloobchodních prodejen s potravinami Obchodní aliance Javor se začala formovat v květnu roku 2000, kdy byla založena společnost ProVektor, spol. s r.o., která zajišťuje výhodné obchodní podmínky se smluvními dodavateli a marketingovou podporu prodeje Obchodní alianci JAVOR. Ta byla vytvořena o čtyři měsíce později, tedy v září roku 2020.

Nakupování v síti prodejen Obchodní aliance JAVOR je výhodné a akční leták JAVOR pohodlné, a to především díky velkému množství prodejen (bezmála 2 100), výhodným cenám a pravidelně vycházejícímu akčnímu letáku JAVOR.

Akční leták JAVOR vychází ve čtrnáctidenním intervalu. S akčním letákem JAVOR se můžete setkat nejen v papírové podobě ve své schránce či prodejně, ale i v elektronické např. na webu AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Každý obsahuje nejen poděkování za nákup, ale i informaci, že ceny uvedené na akčním letáku JACOR mají charakter obecné informace a jsou nezávazné pro všechny prodejce. I mimo akční leták JAVOR je nakupování v pobočkách Obchodní aliance JAVOR velice výhodné, protože provozovatelé jednotlivých prodejen mají možnost využívat slev a výhodnějších obchodních podmínek u širokého portfolia smluvních dodavatelů společnosti ProVektor, spol. s r.o., mezi které patří například PENAM a.s., PEPSICO CZ s.r.o., Plzeňský Prazdroj, a.s., Budějovický Budvar, n.p., Madeta a.s., Danone a.s., GECO a.s., Kostelecké uzeniny a.s., Coca-Cola HBC ČR, spol. s r.o. a mnoho dalších.

Vzhledem k tomu, že počet prodejen v síti Obchodní aliance JAVOR atakuje číslo 2 100, řídí se otevírací doba prodejen JAVOR jednotlivými provozovateli a je proto velmi individuální. Otevírací doba obchodů Obchodní aliance JAVOR během státních svátků se musí řídit, jako všechny maloobchodní prodejny větší než 200 m2, platným zákonem a mít zavřeno. Aktuálně Zákon č. 223/2016 Sb. ovlivňuje tyto dny: 1. ledna, Velikonoční pondělí, 8. května, 28. září, 28. října, 24. prosince, 25. prosince a 26. prosince.

V prodejnách Obchodní aliance JAVOR najdete širokou škálu potravinářského zboží. Výhodné nakupování v síti Obchodní aliance JAVOR je umocněno pravidelně vycházejícím akčním letákem JAVOR, na jehož stránkách naleznete desítky produktů v akci. Mezi oblíbené položky patří párky, masa, pečivo, jogurty, piva, nealkoholické nápoje a mnoho dalšího. Akční a slevovou nabídku Obchodní aliance JAVOR (síť smluvních maloobchodních prodejen s potravinami) lze podrobně prozkoumat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.