Letáky Casarredo


CASARREDO

Společnost CASARREDO je velkoobchod s nábytkem, jenž se zaměřuje na interiérový nábytek a řídí se heslem: „Dovezeme, uskladníme a doručíme.“ V nabídce CASARREDO ovšem najdete i zahradní nábytek a bytové doplňky.

Mezi přednosti společnosti CASARREDO patří dovoz a prodej nábytku od evropských, asijských, českých i slovenských výrobců, sklady o rozloze 5 900 m2 s tisíce položkami skladem a možnost nakupování jak v kamenných prodejnách, tak na e-shopu komfort-nabytek.cz. CASARREDO jako přímý dovozce nábytku zaručuje kamenným i internetovým prodejcům zboží za výhodné ceny.

CASARREDO dodává nábytek a doplňky do sítě prodejen po celé České republice a západní části Slovenska. Jednotlivé prodejny CASARREDO mají otevírací dobu přizpůsobenou dané lokalitě. Dáváte-li přednost on-line nakupování budete potěšení, protože CASARREDO sleduje nejnovější trendy. Nabídka CASARREDO je proto plná zajímavých a stylových produktů.

Aby se vám nakupovalo s CASARREDO co nejpříjemněji, nenechte si ujít aktuální akční leták CASARREDO plný žhavých nabídek a novinek. Slevy i inspiraci přináší tematické katalogy, jako je například Zahradní nábytek Jaro/Léto 2022. Prohlédnout si můžete i speciály, jako je například Katalog Signál 2022. Všechny akční letáky najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.

Společnost CASARREDO působí na českém a slovenském trhu již od roku 2007. Pokud si nevíte s nákupem nábytku rady, zavolejte asistentkám CASARREDO a nechte si poradit. CASARREDO všem zákazníkům poskytuje kompletní informační servis.

Zahradní nábytek, židle, postele, TV stolky, matrace a rošty, skříně a mnoho dalšího nabízí CASARREDOkamenných prodejnách u prodejců či na vlastním e-shopu komfort-nabytek.cz. Tipy na výhodné nákupy najdete nejen na titulní straně a v sekci „akce“ či „výprodej nábytku“, ale i v katalozích či akčním letáku CASARREDO. Akční leták CASARREDO i katalogy na vás čekají na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.