Letáky HUDY

Letáky HUDY

Omlouváme se, ale pro HUDY nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:HUDYsport

„Prožijte své outdoorové dobrodružství v oblečení a s vybavením, které nezklame,“ vzkazuje HUDYsport nabízející kvalitní outdoor oblečení, obuv, batohy, stany, spacáky a kompletní vybavení na turistiku, lezení či do hor.

V portfoliu HUDYsport nalezneme celou řadu renomovaných výrobců a oblíbených značek, jako jsou Millet, Mammut, La Sportiva, deuter, Patagonia, The North Face, Direct Alpine, Rock Empire, Fjällräven, Hanwag, Arcteryx, Icebreaker Black Diamond, UYN, Lowa, Skinners, Hydro Flask, Primus a další. Návštěvou z některých prodejen HUDYsport či e-shopu HUDYsport budete moci jednoduše, s láskou a v pohodlí provozovat vaše oblíbené aktivity, jako jsou treking a turistika, lezení, běhání, městská móda, kempování, skialpinismus a lyžování, cyklistika a další. 

HUDYsport založil lezec Jindřich Hudeček přezdívaný Hudy, což se odrazila i v názvu společnosti. Není proto náhodou, že první prodejna HUDYsport vyrostla roku 1990 v hraniční obci Hřensko uprostřed Labských pískovců. Během let se společnost HUDYsport rozrůstala a roku 2004 se HUDYsport stává mezinárodní outdoorovou sítí. V současnosti tak můžeme navštívit 31 prodejen HUDYsport v České republice a 5 prodejen HUDYsport na Slovensku. Otevírací doba HUDYsport obchodů je individuální. Pro větší pohodlí svých zákazníků se HUDYsport rozrostl roku 2009 o virtuální prodejnu, a to e-shop HUDYsport.

Při nákupu v HUDYsport můžete využít hned několik možností úspory. Mezi oblíbené bezesporu patří výprodeje skrývající slevy až 60 %. Na e-shopu HUDYsport lze tyto slevy pohodlně filtrovat. Věrnostní program HUDYsport s názvem EVEREST přináší všem věrným zákazníkům lákadlo v podobě slevového voucheru na 1 000 Kč na další nákup. Slevový voucher získáte po nasbírání 8 8484 m n. m. (1 Kč nákupu = 1 výškový metr). Držitelé karet či průkazů partnerů HUDYsport se mohou těšit na další speciální slevy a benefity. Partnerské slevy HUDYsport získají majitelé průkazů ISIC, ALIVE, IYTC, ITIC, členové Alpenverein či Českého horolezeckého svazu nebo studenti a zaměstnanci Univerzity Karlovy. Další slevy naleznete v akčních letácích, které jsou vyvěšeny na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Nákupy v prodejnách HUDYsport či e-shopu HUDYsport nejsou pouze o pořizování zboží, ale i užitečných službách. HUDYsport proto poskytuje celoroční pojištění do zahraničí, půjčovnu outdoorového vybavení (trekové hole, nordic walking, dětské sedačky, ferratovou, ledovcovou a lavinovou výbavu, skialpovou výbavu a sněžnice), servis skialpinistického vybavení (montáž vázání, oříznutí a renovace pásů, vypékání bot, aktualizace software lavinových vyhledávačů, výměna lahví k lavinovým airbagům) a praní a impregnace (oblečení se syntetickým vláknem, péřové oblečení, spacáky, membrány, softshell a hardshell). Chcete si společně zalézt, a to i v zimě? Lezecké stěny HUDYsport v Brně a Ústí nad Labem poskytují tréninkové zázemí pro děti, začátečníky i profesionální lezce. Nákup v HUDYsport lze i darovat, a to prostřednictvím Dárkové tištěné poukázky v hodnotě 500 Kč, 1 500 Kč a 2 500 Kč.

Nakupování v HUDYsport podporují i profesionální sportovci, výborní lezci, skialpinisti, horolezci a běžci. Mezi ambasadory HUDYsport patří horolezec Marek Holeček, lezec a olympionik Adam Ondra, lezecká naděje Eliška Adamovská, krkonošský horolezec, běžec a skialpinista Radek Groh, bratři Švihálkové alias Kejda Ski Team, cestovatel Karel Štěpánek a další.

Sportovní obuv, stany, spacáky, sportovní oblečení, batohy a mnoho dalšího nakupují spokojení zákazníci HUDYsport více než 30 let. Navštívit lze bezmála 40 prodejen v České republice i na Slovensku. Ušetřete při nakupování, a to díky výprodejům, sezónním slevám, věrnostnímu programu HUDYsport EVEREST, partnerským slevám či akčním letákům umístěných na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.