Letáky Euronova


euronova

Značka euronova se zaměřuje na textil, bytové doplňky, zahradničení a doplňky do kuchyně, a to již několik desítek let. Na italském trhu působí euronova téměř 50 let. Značku euronova, a její širokou nabídku zboží a vynikající poměr kvality a ceny, si oblíbili i zákazníci v České republice, kde je distribuovaná společností bonprix, která je součástí OTTO Group. Cílem značky euronova je spokojenost zákazníků.

Z nezměrné škály zboží a doplňků pro domácnost a zahradu lze vybírat dvěma způsoby, a to buď na e-shopu euronova nebo prostřednictvím katalogu euronova. Internetový obchod euronova-shop.cz bezesporu zaujme svojí přehledností, protože zboží je zde třízeno do několika základních kategorií, a to „bytový textil“, „kuchyně“, „bydlení“ a „zahrada“. Navíc zde najdete oblíbenou sekci „slevy“ a prémiovou záložku „něco navíc“ s nápady na dárky, novinkami, vychytávkami a Eco-Friendly produkty. Katalogy euronova (v tištěné i elektronické variantě) přináší několik desítek stránek novinek, slev a sezónních tipů. Katalogy euronova tak slouží nejen jako inspirace k nákupu, ale jsou i určitou formou akčního letáku euronova. Elektronické verze katalogů a akčních letáků nejdete i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Chcete-li být neustále v obraze a radovat se z každé slevy, sledujte Facebook značky euronova či se přihlaste k odběru newsletteru.

Ptáte se, jak si objednat zboží z euronova? Máte hned několik možností, a to on-line prostřednictvím e-shopu nebo zadáním čísel položek z tištěného katalogu do objednávkového formuláře, telefonicky, faxem či dokonce poštou. V případě telefonické objednávky je otevírací doba obchodu euronova stanovena ve všední dny od 8:00 do 20:00 a v sobotu od 9:00 do 13:00 hodin. Nákup z euronova můžete zaplatit kartou, na dobírku či metodou PayPal. K oblíbeným službám značky euronova patří i 60 dní na rozmyšlení a snadné vrácení peněz.

Ručníky, ubrusy, talíře, dózy na potraviny, nábytek, svíčky, květináče, rostliny a mnoho dalšího na vás čeká na stránkách a v katalozích značky euronova. Nakupování na euronova je bezpečné, rychlé, a dokonce získáte i možnost 60 dní na rozmyšlení. Prohlédnout si katalogy euronova a akční letáky můžete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.