Letáky Tchibo


Tchibo

„Objevte jedinečný svět Tchibo.“

Společnost Tchibo založil roku 1949 hamburský obchodník Max Herz, který měl geniální nápad, a to posílat kávu poštou v praktickém balení. Tuto službu a značku Tchibo si zákazníci velmi rychle oblíbili. Postupem času se široký sortiment kvalitní kávy Tchibo rozrostl o nabídku výrobků pro domácnost, bytových dekorací, módy a textilu.

Společnost Tchibo poskytuje své služby a výběr z bohatého portfolia výrobků jak prostřednictvím obchodů Tchibo, tak v e-shopu Tchibo. První pobočka Tchibo byla otevřena roku 1955 v Hamburku. Aktuálně lze navštívit více než 1 000 prodejen Tchibo po celém světě. V České republice je v provozu několik desítek obchodů Tchibo a Tchibo koutků. Otevírací doba Tchibo obchodů a koutků je individuální.

Tchibodlouholeté zkušenosti s internetovým obchodováním, a to v 9 zemích. Tchibo se pyšní více než 4 miliony aktivních on-line zákazníků v Evropě.  V e-shopu Tchibo nakoupíte pohodlně a bezpečně. Zboží je zde roztřízeno nejen podle uživatelů (ženy, muži, ženy), ale i tematických kategorií.  Mezi výhody nakupování v e-shopu Tchibo patří bezpečnost, rychlost, doprava zdarma nad 1 590 Kč, vyzvednutí v obchodě a doručení s důrazem na ochranu životního prostředí a trvalou udržitelnost. Navíc, v e-shopu Tchibo najdete i exkluzivní kolekce, které v kamenných prodejnách Tchibo neženete.

Každý týden přináší Tchibo nejen několik novinek, ale i spoustu slev a výhodných nabídek. Prolistovat můžete pravidelně vycházející akční leták Tchibo, který je vyvěšen na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Na věrné zákazníky Tchibo čeká TchiboCard s mnoha výhodami. Za své nákupy sbíráte věrnostní Zrnka, která lze vyměnit za slevy na budoucí nákupy. Dále balíček benefitů TchiboCard skrývá spotřební zboží a kávy za zvýhodněnou cenu, 11. šálek kávy nebo čaje zdarma, doprava a dobírka z e-shopu Tchibo zdarma atd. Chcete být neustále tzv. „v obraze“? Zaregistrujte se k odběru newsletteru Tchibo a získáte nejen přísun informací o nových kolekcích, skvělých akcích a mimořádných slevách, ale i uvítací poukaz se slevou 10 %.

Mezi klíčová poslání společnosti Tchibo patří zprostředkovat perfektní prožitek z kávy, proto Tchibo dodává vysoce kvalitní kávu z nejlepších pěstitelských oblastí na světě. Nabídka káv Tchibo pochází z udržitelné produkce a vzácné speciality z malých kávových farem. Oblíbené jsou i jedinečné směsi Tchibo.

Tchibo bylo s kávou tak úzce spojeno, že rozšíření sortimentu Tchibo provázela série vtipných reklam. Určitě si i vy pamatuje posměšnou poznámku, že v Tchibo mají přeci jen kávu. V současnosti už jsou obchody Tchibo spojené s malou kavárnou velmi populární. Nákup v e-shopu Tchibo či v prodejně Tchibo lze i darovat, a to prostřednictvím Dárkové karty Tchibo v hodnotách 50 Kč, 100 Kč, 500 Kč a 1 000 Kč. K dispozici jsou i dárkové obaly nebo dárková krabička na Dárkovou kartu Tchibo. Dárkové karty Tchibo můžete zakoupit v prodejnách Tchibo či v e-shopu Tchibo.

Pídíte se po inspiraci a radách? Tchibo nabízí hned několik možností. Zákaznická linka Tchibo je v provozu od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 hodin a v sobotu od 16:00. Školený personál vždy rád poradí. Na stránkách Tchibo bloku na vás čeká mnoho inspirace. Podobně jako Tchibo Life se soustředí na tipy a nápady ze světa Tchibo.

Káva, kávovary, sladkosti, čaje, bytový textil, dámské oblečení a mnoho dalšího seženou zákazníci v e-shopu Tchibo a prodejnách Tchibo. Při objevování tajemství chuti skvělých káv lze i ušetřit. Slevy přináší newsletter Tchibo, TchiboCard, speciální týdenní nabídky, výprodeje či akční leták Tchibo na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.