Letáky Novák maso-uzeniny


Novák – řezník a uzenář

„Čerstvě. Česky. Čestně.“ – tyto tři slova vystihují české řeznictví Novák – řezník a uzenář. V prodejnách Novák – řezník a uzenář na vás čeká čerstvé a kvalitní maso, které denně připravují zkušení řezníci.

Novák – řezník a uzenář se ve svém sortimentu zaměřuje na širokou nabídku českých mas (vepřové, hovězí a drůbeží), zahraniční specialit, uzenin (šunky, salámy, párky, klobásy, uzená masa a další), produktů na gril či lahůdek. Nechybí ani teplý bufet, který oceníte ve chvílích, kdy se vám nebude chtít vařit či čerstvé a křupavé pečivo. Věrné zákazníky prodejen Novák – řezník a uzenář potěší i doplňkový sortiment v podobě plátěných tašek, kuchyňských chňapek, utěrek atd.

Společnost Novák – řezník a uzenář je velmi hrdá na řadu vlastních produktů označených Novákova receptura, jenž jsou vyráběny dle vlastního receptu. Společnost Novák – řezník a uzenář pečlivě dohlíží na chuť, recepturu a kvalitu. Tyto produkty jsou jasně označeny černobílým logem. Ochutnat můžete například Novákův tradiční párek, Novákovo škvařené sádlo či Novákovu tradiční klobásu. Pokud na cenovce v prodejně najdete označení „Naše výroba“ jedná se o čerstvé výrobky, které jsou každý den připravované přímo v prodejně. Pod heslem „Naše výroba“ se v prodejnách Novák – řezník a uzenář skrývají například mletá masa, marinovaná masa, lahůdky, masové směsi, položky teplého bufetu, plněné papriky a mnoho dalšího.

Výhodné nabídky, slevy a inspirace, přesně to poskytuje všem zákazníkům prodejen Novák – řezník a uzenář pravidelně vycházející akční leták Novák – řezník a uzenář. Při prohlížení akčního letáku Novák – řezník a uzenář budete bezesporu přemýšlet, co dobrého uvaříte dnes na večeři, protože speciální a týdenní nabídka vás opravdu nadchne. Akční leták Novák – řezník a uzenář platí vždy od středy do nadcházejícího úterý a prozkoumat ho můžete například na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Hodnoty Novák – řezník a uzenář

  • Čerstvost a kvalita – toto pravidlo je pro společnost Novák – řezník a uzenář naprosto klíčové. Zaměstnanci i dodavatelé proto musí dodržovat přísná pravidla, aby zboží nabízené v prodejnách Novák – řezník a uzenář bylo co nejlepší
  • Český původ masa – od roku 2019 naleznete na pultech Novák – řezník a uzenář pouze české maso z prověřených českých chovů s detailním značením původu, kromě zahraničních specialit
  • Řemeslo – maso na prodejnách Novák – řezník a uzenář je denně bouráno a zpracováno zkušenými řezníky
  • Inovace a růst – společnost Novák – řezník a uzenář se snaží neustále růst a zlepšovat svoji nabídku. Mezi aktuální priority patří spolupráce s místními dodavateli a zařazování novinek do prodeje od malých farmářů a výrobců
  • Blízkost – abyste měli do řeznictví Novák – řezník a uzenář opravdu blízko a byli spokojeni s každou návštěvou, společnost své prodejny průběžně inovuje a otevírá další
  • Férová spolupráce s dodavateli, zaměstnanci i partnery

První prodejna byla otevřena v roce 1994, o dva roky společnost zahájila spolupráci s PENNY a v roce 2000 jsme mohli navštívit již 41 prodejen (tehdy pod názvem) NOVÁK maso – uzeniny. Významným milníkem byl pro společnost rok 2017, kdy došlo ke změně vlastnické struktury, která je nyní 100% v českých rukou a ke vstupu do Českého svazu zpracovatelů masa. Od roku 2018 známe společnost jako NOVÁK maso – uzeniny a seznamujeme se s novým vizuálem a logem. Od roku 2019 nakupujeme v prodejnách Novák – řezník a uzenář pouze české maso, kromě zahraničních specialit. Aktuálně můžeme navštívit téměř 70 prodejen Novák – řezník a uzenář.

Jednotlivé prodejny a společnost Novák – řezník a uzenář se řídí heslem „jiný kraj, jiná chuť“, proto se nabídka v jednotlivých prodejnách Novák – řezník a uzenář liší. Nabídka je přizpůsobena místní preferencím a poptávce. Novák – řezník a uzenář spolupracuje s celou řadou kvalitních, ověřených a spolehlivých dodavatelů, mezi které patří například uzenářství Sláma, Masné Krámy, Steinhauser, Pelant, uzenářství Ježek, Maso West, řeznictví Odrava Košata, Lahůdky Bufijo, Lahůdky Nika Chrastava, Pršutérie Chovaneček, Krušnohorské uzeniny J+J Radoš a další. Téměř 70 prodejen Novák – řezník a uzenář najdete napříč Českou republikou ve velkých i menších městech, a to buď v prostorách supermarketů nebo jako samostatné prodejny. Otevírací doba prodejen Novák – řezník a uzenář se proto liší na základě místních podmínek.

Milovníci kvalitního masa, masných výrobků a lahůdek si v prodejnách Novák – řezník a uzenář přijdou opravdu na své. Na pultech prodejen Novák – řezník a uzenář o vaši pozornost usilují kvalitní kusy kuřecího, vepřového či hovězího masa, prvotřídní šunky, párky, klobásy a další speciality. Novák – řezník a uzenář nezapomíná ani na výhodnou nabídku, kterou prezentuje v týdenním akčním letáku Novák – řezník a uzenář. Akční leták Novák – řezník a uzenář si můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.