Letáky Wiky hračky

Letáky Wiky hračky

Omlouváme se, ale pro Wiky hračky nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Hračky, například:Wiky

Spokojení zákazníci, přijatelné ceny a sortiment dostupný pro všechny, to jsou cíle Wiky, jedné z největších společností na trhu s hračkami a papírenskými potřebami v České republice. Nabídka kamenných prodejen a e-shopu Wiky se soustředí především na hračky, hry, zábavné předměty, školní, kancelářské a dekorativní potřeby.

Sortiment Wiky je pečlivě třízen do přehledných kategorií a oddělení, což umožňuje všem zákazníkům pohodlný nákup jak v e-shopu Wiky, tak v kamenných prodejnách Wiky. Mezi TOP kategorie na Wiky patří stavebnice, panenky a příslušenství, společenské hry a dekorace. E-shop Wiky je otevřen nepřetržitě a při objednávce nad 999 Kč máte dopravu zdarma. Otevírací doba více jak 65 obchodů Wiky, které najdete ve všech koutech České republiky, je sice individuální, ale velmi přátelská.

Nechybí ani speciální akce a slevy, které ušetří vaše peněženky. Mezi oblíbené patří sezónní výprodeje či zboží II. jakosti. Potěší i milé dárky, například za vysvědčení. Akční letáky plné slev jsou vyvěšeny na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Chcete ve Wiky nakupovat co nejvýhodněji? Zaregistrujte se do Wiky klubu a radujte se z celé řady výhod.

Benefity věrnostního Wiky klubu:

  • Nižší klubové cena na vybrané zboží
  • Sbírání zlaťáků za nákupy, které lze jednou ročně směnit za dárkové poukazy
  • On-line archivace účtenek
  • Přehled o nákupech
  • Speciální akce a soutěže
  • K jednomu věrnostnímu účtu lze přiřadit až 3 karty/uživatele
  • Sleva ve výši 64 % na vstupné do Aqualand Moravia

Společnost Wiky byla založena panem Ing. Josefem Kouřilem a jeho zahraničními partnery již roku 1991, tehdy jako holandsko-český podnik se sídlem v Kyjově. Postupem času a díky úspěchům se firma Wiky proměnila v ryze českou společnost, kterou je dodnes. V regálech Wiky najdeme populární a časem prověřené značky. Mezi nejoblíbenější značky patří Albi, Hasbro, INTEX, LEGO®, MGA, PLAYGO, Rappa, Ravensburger, Sluban, Spin Master International B.V, Teddies, TY, Vtech a mnohé další.

Pokud si nevíte s nákupem rady, nechte si poradit od školeného a přátelského personálu v kamenných prodejnách Wiky, na zákaznické lince Wiky (v provozu pondělí až pátek od 7:00 do 15:30 hod.) nebo se inspirujte v rubrice „Co nového ve Wiky“, kde najdete spoustu užitečných článků a novinek. Wiky ví, jak se zabavit v sychravém počasí, jak se připravit na karneval, jak vybrat (nejen) vánoční dárek či která stavebnice je pro děti ideální.

Koloběžky, domečky pro panenky, stavebnice, interaktivní hračky, knihy, dekorace, psací potřeby a mnoho dalšího přináší specialista na hračky a papírenské potřeby Wiky. Ryze česká firma Wiky provozuje jak e-shop Wiky, tak i síť kamenných prodejen Wiky napříč Českou republikou. Pokud chcete ušetřit, prozkoumejte výprodeje, akční nabídku či se staňte členem Wiky klubu. Úsporu přináší i akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.