Letáky Prima Drogerie


Prima Drogerie

Drogistické zboží, produkty určené pro péči o krásu či zdraví a pomoc při úklidu domácnosti, to vše naleznete v síti Prima Drogerie. Největší prioritou Prima Drogerie je, aby všichni zákazníci nakupující v prodejnách Prima Drogerie byli spokojeni, čehož se snaží docílit stoprocentním servisem, širokým sortimentem zboží a pravidelnými letákovými akcemi.

Akční leták Prima Drogerie vychází již od vzniku drogistického řetězce. Prohlédnout si akční leták Prima Drogerie můžete jak v pohodlí svého domova v elektronické podobě např. na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, tak i v papírové verzi. Tištěný leták Prima Drogerie je distribuován v místě prodejen a jejich okolí. Akční leták Prima Drogerie vychází nejen v klasické variante, ale i ve speciální, která je určena členům věrnostního klubu Prima Drogerie. Akční leták Prima Drogerie s kartou nabízí ještě výhodnější akce a výraznější slevy na propagované zboží. Opomenuta nesmí zůstat ani ultravýhodná „Prima cena“.

Nakupování v síti prodejen Prima Drogerie si můžete zpestřit lákavou soutěží. Z již uplynulých jmenujme například soutěž Sanytol, Ajax, Dermacol, Sensodyne, Garnier atd. Informace o aktuálně probíhající soutěži naleznete jak na webu Prima Drogerie, tak v akčním letáku Prima Drogerie.

Příběh Prima Drogerie v České republice se začal psát v roce 2007 a od té doby si tato síť prodejen s drogistickým zbožím vybudovala na našem trhu pevné postavení. Aktuálně lze navštívit několik desítek Prima Drogerií. Do projektu Prima Drogerie, který sdružuje prodejce, jenž chtějí využít potenciál a zázemí již vybudované značky, se mohou zapojit další zájemci. Otevírací doba jednotlivých prodejen Prima Drogerie se řídí potřebami dané lokality a tamních nakupujících. Otevírací doba Prima Drogerie během státních svátků je ovlivněna platným zákonem.

Zubní pasty, dětské plenky, mýdla, čistící prostředky, WC hygiena, tablety do myčky, holení, dekorativní kosmetika a mnoho dalších oblíbených produktů zákazníků Prima Drogerie pořídíte za velmi příznivé ceny. Příjemné nakupování v Prima Drogerii je podpořeno soutěžemi o hodnotné ceny a pravidelně vycházejícím akčním letákem Prima Drogerie. Akční leták Prima Drogerie si můžete prohlédnout jak v papírové podobě, tak v elektronické, a to na webu Prima Drogerie, AkcniCeny.cz či iLetaky.cz.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.