Letáky Bonprix

Letáky Bonprix

Omlouváme se, ale pro Bonprix nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:Bonprix

„Bonprix – it’s me." Cílem mezinárodní oděvní společnosti bonprix je dělat svou módou radost zákaznicím a zákazníkům po celém světě. Bonprix sleduje nejnovější trendy, aby je mohl začlenit do vlastní módy. Portfolio bonprix se skládá pět značek:

  • bpc collection – ležérní a nekomplikovaná móda
  • bpc selection – exkluzivní, stylová a elegantní kolekce
  • BODYFLIRT – ženské a trendy modely
  • RAINBOW – svěží vzhled přímo z přehlídkových mol
  • John Baner – džínová móda

Nakupující se mohou radovat každý měsíc z jedny nové kolekce. Nabídka bonprix sice klade důraz na zákaznice ženy, ale nechybí ani pestrá škála produktů pro muže a děti, a to jak miminka, tak dívky a chlapce. Bonprix moc dobře ví, že každá žena je jedinečná, a proto nabídka čítá konfekční velikosti 32 až 58.

Aby byl nákup v e-shopu bonprix nejen příjemný a pestrý, ale i výhodný, určitě prozkoumejte sekce „Slevy“ a „Slevové kódy“. Například, když si objednáte newsletter, získáte slevu 150 Kč. Slevu 10 % při každé objednávce si mohou vychutnat členové věrnostního Klubu bonprix. Půlroční členství v Klubu bonprix stojí 229 Kč. Klubovou slevu je možné spojit i s jiným akcemi. Vše potřebné najdete v pravidelně vycházejícím katalogu bonprix. Další akční nabídky na vás čekají v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Zboží bonprix lze objednat hned několika způsoby, a to on-line na e-shopu bonprix, přes aplikaci bonprix určenou pro iOS nebo Android, telefonicky a písemně pomocí katalogu bonprix. Kamenné prodejny bonprix nejsou zatím k dispozici. Mezi výhody nákupu v bonprix dále patří 100 dnů na vrácení, doručení za 2-4 dny a možnost využití služeb Zásilkovny.

Společnost bonprix byla založena roku 1986 v Německu, kde najdeme i její aktuální sídlo (Hamburk). Mezinárodní oděvní společnost působí ve 30 zemích v Evropě, Rusku a Severní i Jižní Americe. Vstup na český trh proběhl v roce 2004. Motto „bonprix - it's me“ si společnost bonprix osvojila v roce 2010 a řídí se jím i v současnosti.

Nevíte, co si pořídit? Nechte si poradit. Bonprix přináší mnoho inspiračních témat, která vám pomohou vybrat si outfit na party, prokousat se výhodami pastelových barev či proniknout do tajů elegantního i tematického prádla. Nechybí ani průvodce aktuálními trendy, džínovou módou, pletenou módou a dalšími tématy. Bonprix vám dokonce pomůže dodržet správný dresscode.

Obuv, svetry, plavky, džíny, dekorace, bytový textil a mnoho dalšího nakupují spokojení zákazníci bonprix nejen v České republice, ale i mnoha dalších zemích. Mezinárodní oděvní společnost bonprix patřící do skupiny Otto Group dělá radost ženám, mužům i dětem. Nákupy se slevou přináší nejen věrnostní Klub bonprix, ale i slevové kódy. Akční letáky plné módy a lákavých cen najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.