Letáky DITON


DITON

Vybíráte dlažbu, která by souzněla s vaším domem? Řešení nabízí DITON. Česká společnost DITON se specializuje na výrobu venkovní betonové dlažby, prvky zahradní architektury a zdící prvky.

Firma DITON byla založena roku 1999 pány Petrem Divišem a Pavlem Ourodou. Mezi první produkty DITON patřily zámkové a zatravňovací dlažby. Postupem času byl sortiment obohacen o barevné a melírované dlažby, dlažby z hladkého pohledového betonu s přiznaným přírodním odstínem, betonové výrobky a plotové systémy v imitaci dřeva, dlažby s hladkým a lesklým povrchem., tvarovky s výraznou fazetou a mnoho dalšího. Aktuálně jsou produkty DITON rozděleny do několika přehledných kategorií, a to:

  • dlažby
  • palisády
  • obrubníky a lemy
  • schody
  • ploty, zdi a stříšky
  • svahové tvárnice a opěrné stěny
  • zahradní architektura
  • betonové obklady
  • kanalizace

Nejen široký sortiment produktů dělá společnost DITON předním výrobcem betonové dlažby, prvků zahradní architektury a zdících prvků, ale i nabídka služeb, která usnadní nakupování každému zákazníkovi. V roce 2017 spustil DITON na svých webových stránkách praktickou „Kalkulačku dlažeb“, která vám pomůže rychle a snadno zjistit, kolik dlažby budete potřebovat a jaká bude její cena. V následujících letech představila společnost DITON „Kalkulačku plotů“ a grafické a kladecí návrhy, jenž přináší zákazníkům možnost představit si, jak budou výrobky DITON ladit k jejich domu a zahradě. 

Nabídku DETON si můžete prohlédnout jak na webu DITON, kde se nachází spoustu užitečných informací a speciální kalkulačky, ale i v obchodní síti prodejců DITON či prostřednictvím atraktivního newsletteru DITON, který prakticky slouží i jako akční leták DITON. Na stránkách newsletteru DITON totiž naleznete časově omezenou nabídku za akční cenu. Na prezentaci akčních letáků v elektronické podobě se zaměřují AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Toužíte-li po radě, nenechte si ujít DITOVINY na webu společnosti.

Obchodní síť prodejců DITON se vině napříč Českou republikou. Otevírací doba několika stovek provozoven podléhá místním podmínkám Otevírací doba během státních svátků se řídí platným zákonem. Telefonická podpora DITON je vám k dispozice od pondělí do pátku vždy od 7:00 do 15:30 hodin.

Schody, květináče, odpadkové koše, stojany na kola, dlažby, palisády a mnoho dalšího přináší do vašich zahrad a k vašim domům ryze česká společnost DITON, a to již od roku 1999. Aktuální akční nabídku přináší newsletter DITON plný slev. Akční letáky, jež vám pomohou ušetřit při zvelebování vašeho domova, jsou vám k dispozici na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.