Letáky Svojtka & Co.


Svojtka & Co.

Nakladatelství Svojtka & Co. přináší svět knih, který hledáte.

Portfolio Svojtka & Co. se  skládá jak z knih pro nejmenší, pro předškolní i školní děti či studenty , tak i z publikací pro dospělé čtenáře z oblasti tzv. non-fiction literatury a edicí proslulých průvodců Lonely Planet. „Přinášíme vám knihy, které vaše děti budou milovat a které v nich vzbudí lásku ke čtení, vzkazuje nakladatelství Svojtka & Co.

Historie Svojtka & Co. se začala psát v roce 1989, kdy Václav Svojtka navštívil (jako zaměstnanec nakladatelství Merkur) největší veletrh knih ve Frankfurtu. Když se mu nepodařilo prosadit myšlenku rozšíření nabídky krásných obrazových publikací všeho druhu v tamním zaměstnání, rozhodl se v roce 1990 založit s kolegou Janem Vašutem nakladatelství Svojtka a Vašut. V následujících letech proběhlo osamocení a vznik rodinného nakladatelství Svojtka & Co. Od roku 2005 působí Svojtka & Co. i na Slovensku. Sídlo nakladatelství Svojtka & Co. a malý obchod s aktuální produkcí se nachází na Praze 3 v ulici Soběslavská 40.

Srdcem nakladatelství Svojtka & Co. jsou leporela s pohyblivými prvky, jako jsou například oblíbené MiniPEDIE. Velkému zájmu se těší i leporela s hmatovými prvky v podobě různých povrchů, materiálů, reliéfů a otvorů. Svojtka & Co. připravuje pro kluky a holky i encyklopedie s odklápěcími okénky či naučné knihy s faktickým, sociálním i emočním zaměřením. Nabídka zahrnuje knihy například o pokusech, počítačích, politice, financích, vztazích, bezpečnosti na internetu a zdraví fyzickém i psychickém. Velkým přínosem pro vzdělávání jsou pracovní sešity pro děti a metodické příručky pro rodiče.

Dospělí čtenáři se díky nakladatelství a e-shopu Svojtka & Co. budou moci vydat do různých koutů světa prostřednictvím bedekrů a kapesních průvodců značky Lonely Planet nebo se naučit novým dovednostem, a to vařit, hrát na hudební nástroje, šít i sportovat.

Jak již bylo naznačeno, nakladatelství Svojtka & Co. myslí na vzdělání dětí. Program Svojtka & Co. „Pro školy a školky“ poskytuje slevu až 60 % pro školy, školky, děti a jejich rodiče. Vyškolení obchodní zástupci dovezou ukázkový set aktuálně zvýhodněné nabídky, ze kterého lze vybírat. Doprava je v rámci programu Svojtka & Co. „Pro školy a školky“ zdarma.

Mnoho benefitů přináší í Věrnostní program Svojtka & Co. Například po útratě více než 5 000 Kč budou věrní nakupující Svojtka & Co. odměněni slevou 5 % na další objednávky. Úsporu přináší i akční leták Svojtka & Co. vycházející v elektronické podobě. Pestrý akční leták Svojtka & Co. je prakticky rozdělen do kategorií (leporela, knihy o přírodě, příprava do školy, průvodce Lonely Planet atd.) usnadňujících orientaci i výběr. Prolistovat akční leták Svojtka & Co. lze na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Chcete ušetřit i čas? Pořiďte jako milou pozornost svým blízkým Dárkový poukaz Svojtka & Co. v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 1 5000 Kč nebo 2 000 Kč. Inspiraci při výběru poskytuje poučný Blog Svojtka & Co. Další rady a mnoho zajímavých článků v sobě skrývá i Magazín AkcniCeny.cz.

Knihy pro děti, leporela či kapesní průvodci Lonely Planet patří k nejvyhledávanějším v eshopu Svojtka & Co. Zákazníci Svojtka & Co. si pochvalují zázemí rodinné firmy Svojtka & Co., dopravu zdarma nad 1 500 Kč, lákavé slevy a všechny knihy skladem. Nákupy v internetovém obchodě Svojtka & Co. jsou nejen pohodlné, ale i praktické. I když si knihy nemůžete opravdu prolistovat, nabízí Svojtka & Co. alternativu v podobě videonáhledů. Krátká videa Svojtka & Co.  seznámí potencionální čtenáře s obsahem a vzhledem jednotlivých publikací a ulehčí výběr těch správných titulů.