Letáky Proton

Letáky Proton

Omlouváme se, ale pro Proton nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:PROTON

„Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!“ těmito slovy se představuje síť prodejen PROTON zaměřující se na prodej značkových domácích elektrospotřebičů a elektrotechniky.

Nabídka PROTON:

  • domácí elektrospotřebiče
  • fototechnika
  • audio a video zařízení
  • výpočetní technika
  • mobilní telefony
  • vybavení pro hobby a zahradu

Prodejny PROTON najdete téměř ve všech krajích České republiky (jedinou výjimkou je hlavní město Praha). Kontakt na nejbližší prodejnu PROTON, včetně bližších informací, najdete na praktické mapce na webu PROTON. Mapa je rozdělena podle krajů a je velmi snadné se v ní zorientovat.

Vybírat můžete z několika desítek obchodů. Otevírací doba prodejen PROTON je individuální a každá z poboček se řídí vlastní potřebou. Otevírací dobu prodejen PROTON během státních svátků ovlivňuje platný zákon.

Největší doménou sítě PROTON je akční leták PROTON. Pestrobarevné stránky akčního letáku PROTON nabízí každý měsíc stovky elektrospotřebičů a elektrotechniky za lákavé akční ceny. Speciální nabídky lákají na slevy, hodnotné dárky či mimořádně prodlouženou záruku. Akční leták PROTON je přehledný a vybírat v něm je velice snadné. Akční leták PROTON si můžete prohlédnout ve virtuální podobě na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

PROTON myslí i na zjednodušení výběru zboží a připravil pro všechny zákazníky slovník cizích a odborných termínů. Na webu PROTON stačí kliknout na sekci „Slovník pojmů“ a najít si požadovaný termín v abecedním seznamu. Pokud zde daný pojem nenajdete, můžete svůj dotaz zaslat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Sušičky prádla, kávovary, lednice, kuchyňské roboty, televizory a mnoho dalšího nakupují milovníci výhodných nákupů pomocí akčního letáku PROTON. Akční leták PROTON skrývá stovky slev, výhod či dárků a prozkoumat ho můžete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. PROTON svoji nabídku prezentuje nejen prostřednictvím akčního letáku PROTON, ale i v několika desítkách kamenných prodejen PROTON napříč Českou republikou

 
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.