Letáky Baumax


BauMax

Stavíte, rekonstruujete, pečujete o zahradu či vybavujete váš dům či byt? Vše potřebné na vás čeká ve více jak 20 velkoplošných prodejnách bauMax napříč Českou republikou. „Ať děláš cokoliv, bauMax ti vždy pomůže. Najdeš tu inspiraci, návody a tipy, jak si vylepšit svůj byt, dům či zahradu,“ vzkazuje bauMax. Sortiment řetězce bauMax je opravu obsáhlý. Mezi ty nejvyhledávanější a nejoblíbenější kategorie patří:

 • podlahové krytiny (dlažba, laminátové, dřevěné atd.)
 • keramické obklady
 • sanitární keramika, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie a koupelnové doplňky
 • kuchyňské linky
 • sedací soupravy, nábytkové stěny a další nábytek
 • rostliny
 • zahradní náčiní
 • zahradní nábytek
 • nářadí
 • barvy
 • stavební chemie
 • zařízení interiéru

Veškerá nabídka v prodejnách bauMax pochází od renomovaných a prověřených výrobců, proto se toto zboží pyšní vysokou kvalitou. Velmi příznivá cena je podpořena akcemi, akčním letákem bauMax a bauMax slevovou kartou „Karta stálého zákazníka“. Akční leták bauMax vychází v pravidelném měsíčním cyklu, a to v několika lokálních provedeních. Maskot na titulní straně letáku bauMax hlásá: „Nízké ceny každý den.“ Toto tvrzení je navíc podpořeno speciálním mini akčním letákem bauMax s názvem „Víkendová akce“. Prohlédnout si akční leták bauMax v elektronické podobě vám umožní AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Toužíte ještě po větších slevě a výhodných nabídkách? Vstupte do věrnostního klubu bauMax, zaregistrujte se, získejte Kartu stálého zákazníka bauMax a s ní až 10% slevu. BauMax navíc garantuje nejnižší cenu. Po splnění potřebných podmínek má zákazník možnost získat vrácení rozdílu v ceně zboží se slevou 15 % z ceny konkurenčního výrobku.

Aby se vám v prodejnách bauMax nakupovala s úsměvem, poskytuje bauMax fundované rady profesionálů. Na webu bauMax naleznete inspiraci a odpovědi na nespočet otázek, jako jsou například: „Jak zařídit zahradu kolem domu?“, „Jak zařídit domácí kancelář?“ či „Jak zesvětlit tmavou místnost?“. BauMax myslí i na vaše blízké a poskytuje možnost nákupu Dárkové poukázky bauMax v nominálních hodnotách 500 Kč a 1 000 Kč.

To ale není vše. BauMax nabízí několik virtuálních služeb. Na webu bauMax si můžete navrhnout svou zahradu či si vyzkoušet 3D vizualizaci. Získané nápady na projekty lze ihned realizovat prostřednictvím nákupu z pohodlí domova v e-shopu bauMax.

První bauMax byl otevřen roku 1978 v rakouském Mauthausenu. Expanze v roce 1992 dovedla bauMax i k nám (tehdy ještě do Československa). Síť prodejen bauMax v České republice aktuálně čítá více jak dvě desítky. BauMax se nachází v městech Brno (Zahradní centrum – venkovní zahrada), České Budějovice, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov – Otvice, Karlovy Vary (dvě pobočky, největší prodejny nábytku v regionu), Kladno, Mladá Boleslav, Most (pavilon nábytku), Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Příbram, Praha (Stodůlky, Letňany, Michle – nejširší nabídka nábytku), Tábor, Třebíč, Ústí nad Labem a Znojmo. Otevírací doba bauMax je poměrně jednotná, a to každý den od 8:00 do 20:00 hodin. Pouze jedna prodejna bauMaxotevírací dobu mírně odlišnou, jedná se o Karlovy Vary a pobočku bauMax na ulici Dolní Kamenná, která je v provozu od 9:00 do 20:00 hodin. Otevírací doba bauMax během státních svátků se řídí platným zákonem a prodejny větší než 200 m2 musí mít zavřeno.

Osvětlení, žárovky, nářadí, odpadkové koše, koberce, barvy, rostliny, květináče, nábytek a mnoho dalších výrobků a pomocníků nakupují zákazníci řetězce bauMax. Ušetřit při nakupováníprodejnách bauMax můžete nejen prostřednictvím akčních letáků bauMax, ale i pořízením bauMax slevové karty. Největší přehled akčních letáků najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.