Letáky Magistra lékárny


Magistra lékárny

„Doporučíme Vám jen to, co mamince nebo svým dětem,“ vzkazují lékárníci ze sítě Magistra lékáren. Toto sdružení nezávislých lékáren v České republice vzniklo v roce 2010. Během let se síť Magistra lékáren rozrostla a aktuálně se pod hlavičkou Magistra nachází více jak 200 kamenných lékáren napříč Českou republikou. Nakupovat můžete i z pohodlí svého domova, a to v e-shopu Magistra lékárny.

Alergie, doplňky stravy, volně prodejné léky, péče o oči, homeopatika, děti a maminky, pro zvířata, klouby, svaly a kosti, dermokosmetika, zdravotnické potřeby, životní styl či imunita jsou kategorie a problémy, se kterými vám pomůže Magistra lékárny. Sortiment je rozšířen i o sezónní či aktuální zboží, jako je například opalování či COVID-19 testy.

Magistra lékárny jsou štědré na slevy a výhodné nabídky. Každý měsíc nabízí Magistra lékárny celou řadu speciálních slev, dárků, akcí 1+1 či výhodných balíčků atraktivních produktů. Vychází i pravidelný akční leták Magistra lékárny s pestrým výběrem akčních položek a sezónního zboží. Akční leták Magistra lékárny v elektronické podobě najdete na AkcniCeny.cz a iletaky.cz.

Mnoho výhod přináší Věrnostní program Magistra lékárny a Karta výhod Magistra lékárny. V atraktivním balíčků se skrývají ještě lepší ceny a výhodnější nákupy, sleva 5 % na nákup v e-shopu, dárek k narozeninám a svátku, léky bez doplatku, speciální nabídky 1+1 zdarma, přehled o nákupech a osobní slevové kupony.

Nejen slevy a rozsáhlou nabídku zboží přináší Magistra lékárny. Zákazníci se mohou radovat i z praktických a užitečných služeb. K těm nejoblíbenějším patří rezervace eReceptu s následným vyzvednutím ve vybrané Magistra lékárně, mobilní aplikace Moje Magistra (Google play i App Store) či desítky Tipů pro Vaše zdraví (hojení ran, mykózy, popraskané paty, vypadávání vlasů, imunita, stres, spánek, syndrom suchého oka atd.).

Aktuálně můžete navštívit více jak 200 Magistra lékáren v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Otevírací doba Magistra lékáren se liší a odráží požadavky dané lokality. Zákon upravující otevírací doba maloobchodu během státních svátků se odvětví lékáren netýká. E-shop Magistra lékárny je otevřen nepřetržitě. Zákaznická linka Magistra lékárny je v provozu od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin.

Volně prodejné léky, chovatelské potřeby, dětská výživa, čaje, krémy, náplasti a mnoho dalšího nakupují zákazníci Magistra lékárny, a to jak ve více než 200 kamenných pobočkách Magistra lékárny, tak na e-shopu Magistra lékárny. Slevy přináší Magistra lékárny v mnoha podobách včetně akčního letáku Magistra lékárny, který prezentují i AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.