Letáky FAnn parfumerie


FAnn parfumerie

První FAnn parfumerie byly otevřeny již před více než 30 lety, a to v Brně a Michalovicích. FAnn parfumerie je jedinou ryze lokální sítí parfumerií u nás s česko-slovenskými kořeny. Sídlo společnosti (po rozpadu na českou a slovenskou část) se proto nachází na půl cesty mezi Prahou a Bratislavou, tedy v Brně. Aktuálně lze v České republice navštívit 44 FAnn parfumerií či využít služeb e-shopu FAnn parfumerie.

Jak kamenné prodejny FAnn parfumerie, tak i ta virtuální, nabízí produkty pečující o naši pleť, dekorativní kosmetiku, vůně a doplňkový sortiment (např. zrcátka, ořezávátka, pilníčky na nety, gumičky, čelenky, zubní pasty, kartáčky atd.). Tento balíček se skládá z více než 100 světových značek.

Při otevření FAnn Beauty Atelier bylo uvedeno několik značek, které maximálně ovlivňují kosmetický průmysl svým přesahem v oblastech ekologie a charity. Mezi exkluzivní značky FAnn parfumerie, které měly premiéru ve FAnn Beauty, patří OSKIA LONDON, Myroo, LEBON, Mable, Dr. Barbara Sturm, CODAGE, Henné Organics, Alfresco, Hawkins & Brimble, Marlies Möller a Lovefresh. Koncept FAnn Beauty Atelier si na své konto připisuje i další prvenství a exkluzivitu, a to v podobě výběru značkové kosmetiky vyráběné u nás nebo na Slovensku. Do této skupiny se řadí A.LAB, OSTĒ, MALINNA, MYLO, MCELY BOUQUET a Klara Rott.

Výhodné nakupování ve FAnn parfumerie je podpořeno FAnn magazínem. Tento rádce a průvodce je současně i akčním letákem FAnn parfumerie, protože přináší přehled nejbližších akcí a slev. Akční leták FAnn parfumerie v podobě FAnn magazínu vychází pravidelně a je k dostání v tištěné i elektronické podobě. Aktuální akční letáky naleznete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Chcete-li ušetřit ještě mnohem víc, vstupte do FAnn Bonus Klubu. Věrnostní FAnn Bonus Klub poskytuje svým členům slevu 10 % na každý nákup (neplaní na již zlevněný sortiment), speciální akce pro členy, VIP večírky s hosty a významnými osobnostmi ze světa vůní a krásy či dárky a odměny za nákupy. V rámci služby Glamour Beauty Specialist si můžete z nabídky termínu zarezervovat čas setkání a seznámit se s aktuálními trendy a získat tipy na vhodné produkty právě pro vás.

V současnosti je po České republice rozeseto více jak 40 prodejen FAnn parfumerie. Otevírací doba FAnn parfumerie se většinou pohybuje od 9:00 do 20:00/21:00 od pondělí do neděle, ale vzhledem k mnoha lokalitám narazíte i na odchylky, proto je dobré si zjistit otevírací dobu konkrétní pobočky FAnn parfumerie. Existují i dva outlety FAnn parfumerie. Outlet FAnn parfumerie je součástí Premium Outlet Prague Airport v Praze a Outlet Arena Moravia v Brně. Obě tyto speciální prodejny FAnn parfumerie jsou otevřeny od 10:00 do 20:00 každý den v týdnu. Otevírací doba FAnn parfumerie během státních svátků se řídí platným zákonem a prodejny větší než 200 m2 musí mít zavřeno.

Při nákupu v e-shopu FAnn parfumerie můžete zvolit vyzvednutí či rezervaci zboží na některé ze 44 prodejen FAnn parfumerie či si nechat balíček zaslat do některé z poboček Zásilkovny či přímo na vaši adresu prostřednictvím dopravců Česká pošta a PPL. Při nákupu v e-shopu FAnn parfumerie nad 700 Kč máte dopravu ZDARMA.

Pleťové mléko a krémy, zubní kartáčky, ústní vody, odličovací kosmetika, toaletní vody a parfémy, dekorativní kosmetika a mnoho dalších produktů můžete vložit do nákupních košíku v kamenných prodejnách či virtuálním obchodě FAnn parfumerie. Výhodné ceny a inspiraci přináší FAnn magazín či akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.