Letáky Ikea


IKEA

„Vytvářet lepší každodenní život pro mnoho lidí,“ tak zní vize společnosti IKEA, a to již od jejího založení v roce 1943. Zakladatel společnosti, pan Ingvar Kamprad, má zcela jasnou obchodní myšlenku IKEA, která zní: „Nabízet široký sortiment dobře navržených a funkčních výrobků bytového zařízení za ceny tak nízké, že si je bude moci dovolit co nejvíce lidí.“

Zkušenosti s nakupováním v IKEA mají zákazníci po celém světě. V České republice aktuálně stojí čtyři obchodní domy IKEA, a to v Brně, Ostravě, Praha – Černý Most a Praha – Zličín. Otevírací doba obchodních domů IKEA je sjednocena, a to každý den od 9:00 do 21:00 hod. Otevírací doba IKEA během státních svátků se řídí platným zákonem. Využít můžete i výdejní místa IKEA a mobilní výdejní místa IKEA napříč Českou republikou. Spolu s OD IKEA si tak zboží můžete vyzvednout na více jak 20 místech.

V obchodních domech IKEA, katalogu IKEA i na internetových stránkách IKEA seženete produkty, které vám pomohou vytvořit váš domov od A do Z. Nábytek, textilní výrobky, úložné díly a organizéry, kuchyňský nábytek a spotřebiče, kuchyňské a stolní nádobí, dekorace, postele a matrace, potřeby pro děti a miminka, výrobky do koupelny, rostliny a květináče, domácí elektronika, koberce, osvětlení, chytrá domácnost, potraviny a nápoje či sezónní potřeby, to vše se skrývá v IKEA regálech.

Tištěný katalog IKEA sice neodmyslitelně k IKEA patří, a to již od zrodu společnosti. Nyní společnost IKEA prochází transformací, s cílem oslovit novou generaci zákazníků a lépe využívat digitální technologie. Hledáte-li inspiraci s konkrétnějším zaměřením, nenechte si ujít tematické Brožury IKEA, a to například Ložnice, Šatní skříně či Koupelny. Naplánujte si výhodné nakupování vybavení do ložnic či koupele, a prolistujte si akčními letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Chcete-li poradit s nákupem konkrétního výrovku či série, sáhněte po nákupních prospektech, chytrých průvodcích a nákupních příručkách IKEA.

Z mnoha slev a výhod se těší členové IKEA Family. Mezi ty nejoblíbenější benefity IKEA Family patří nové slevy každý měsíc, káva nebo čaj zdarma, dětský program losa Škudlíka, výměna poškozeného nábytku do 14 dní, poukázky za věrnost, digitální účtenky, workshopy, akce atd. Chcete mít vše po ruce a na jednom místě? Stáhněte si mobilní aplikaci IKEA.

Nejen obsáhlá nabídka zboží, ale i služeb je vlastní společnosti IKEA. Využít můžete plánovací a designérské služby, dopravu nákupů z obchodů i e-shopu IKEA, montážní služby, instalace kuchyní a koupelen, šití závěsů, ubrusů a polštářů na míru, Circular Hubu navracející život použitému nábytku, ekologickou likvidaci či zpětný odběr elektrospotřebičů. Ztratili jste něco při nákupu v obchodních domech IKEA? Navštivte tamní ztráty a nálezy (služba iLost).

Společnost IKEA založil v roce 1943 Ingvar Kamprad se sídlem v městečku Älmhult ve Švédsku. Nejprve se IKEA prezentovala jako katalogový zásilkový obchod. Nyní naleznete obchodní domy IKEA po celém světě. U nás se IKEA poprvé objevila v letech 1991–1995, a to v obchodním domě DBK. První OD IKEA vyrostl v Praze na Zličíně v roce 1996. Poté následovalo Brno a Ostrava. Nejmladší pobočkou IKEA u nás je OD IKEA na pražském Černém Mostě.

Postele, ručníky, talíře, svíčky, matrace, skříně, dekorace, koberce a mnoho dalšího čeká na všechny spokojené zákazníky v obchodních domech IKEA, v brožurách i v e-shopu IKEA. Vstupte do IKEA Family a radujte se z mnoha slev a benefitů. Akční letáky a brožury obchodních řetězců v elektronické podobě si můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.