Letáky Vesna


VESNA

„Vesna dělí domov“ tak zní vzkaz akciové společnosti VESNA založené v roce 1994. Moderní česká firma VESNA se zaměřuje na prodej textilních výrobků, a to jak v rámci maloobchodu, tak i velkoobchodu. Nabídka kamenných prodejen VESNA i e-shopu VESNA obsahuje:

  • Bytový textil a galanterii (deky, matrace, polštáře, přikrývky, povlečení, prostěradla, kuchyňský textil, koupelnový textil, kusový textil, doplňky galanterie, kosmetika, dekorační polštářky, povlaky, záclony a dekorační látky)
  • Podlahové krytiny (podlahy, koberce)
  • Hotelový program (to nejlepší pro hotely z řad textilních výrobků)

Veškeré zboží, než se dostane do fyzických či virtuálních regálů, je podrobeno přísnému výběru fundovaných odborníků společnosti VESNA. Převážná část nabídky VESNA pochází od českých výrobců a ověřených českých značek. Společnost VESNA navíc produkuje bytový textil pod vlastní značkou VESNA, a to za dostupnou cenu s dlouhou životností. Vybírat lze z řad Standard, Komfort a Excellent.

Ušetřit během nákupu v internetovém obchodě VESNA či v prodejnách VESNA lze hned několika způsoby, a to prostřednictvím záložky „akce“, která se nachází nejen na hlavní straně webu VESNA, ale i v jednotlivých kategoriích. Společnost VESNA vydává každý měsíc akční leták VESNA, na jehož stránkách se nachází doslova moře slev. Akční letáky VESNA jsou dostupné v elektronické podobě na AkcniLetaky.cz a iLetaky.cz.

E-shop VESNA je vám k dispozici každý den v týdnu, a to ráno i večer. Více jak 50 prodejen VESNA slouží nejen jako showroom, ale i výdejní místo pro e-shop VESNA. Otevírací doba prodejen VESNA je individuální. Otevírací doba VESNA během státních svátků se řídí platným zákonem. K výhodám nákupu se společností VESNA patří obrovské skladovací plochy o rozloze více jak 10 000 m2, blesková expedice do druhého dne či doplňková služba v podobě profesionální pokládky podlah.

Moderní společnost VESNA vznikla v roce 1994, ale zkušenosti začala sbírat již v roce 1960. Své bohaté zkušenosti využívá při výběru i výrobě zboží, které ve svém portfoliu nabízí. VESNA myslí i na druhé a podporuje například Východočeské divadlo, basketbalový tým BK JIP Pardubice, město Pardubice a dětský domov v Pardubicích.

Polštáře, matrace, deky, záclony, koberce, podlahy a mnoho dalšího nakupují zákazníci VESNA v kamenných prodejnách a na e-shopu VESNA. Ušetři můžete nejen díky akcím na e-shopu společnosti VESNA, ale i prostřednictvím akčního letáku VESNA. Akční leták VESNA si můžete pohodlně prohlédnout například na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.