Letáky Super Zoo


Super zoo

Super zoo se profiluje jako síť specializovaných maloobchodních prodejen a e-shop zabývající se prodejem chovatelských potřeb.

Nabídka Super zoo se dělí do několika základních kategorií dle typu zvířátka:

  • Psi
  • Kočky
  • Drobní savci
  • Ptáci
  • Akvaristika
  • Teraristika

Aktuálně můžete nakupovat ve 162 kamenných prodejnách Super zoo napříč Českou republikou a v e-shopu Super zoo. Otevírací doba jednotlivých poboček Super zoo se sice liší, ale dobrou zprávou je, že jsou k dispozici každý den, a to od pondělí do neděle. Super zoo se pyšní i první samoobslužnou prodejnou v Evropě, která je otevřena 24/7, tedy nonstop. Samoobslužnou prodejna Super zoo najdete ve městě Týn nad Vltavou. Tato pobočka Super zoo je otevřena od 8:30 do 17:00 s obsluhou a od 17:00 do 8:30 přechází na samoobslužný provoz.

Na prodejnách Super zoo si můžete svoji objednávku před vyzvednutím prohlédnout, využít širokou škálu platebních metod či rad odborného personálu. Obrovskou výhodou je velký počet prodejen Super zoo roztroušených po celé ČR a možnost pohodlného parkování v blízkosti obchodu Super zoo.

Super zoo potěší nejen bohatou nabídkou zboží, ale i celou řadou užitečných služeb, které přináší slevy, speciální rozvoz a milé spolupráce. Velkým tématem jsou bezesporu slevy. Ty na vás čekají v rubrice „Akce a novinky“, kde jsou vyobrazeny všechny aktuální slevové akce. Mezi oblíbené slevy patří např. „Super days“ přinášející extra slevu ve vybrané dny, doprava zdarma při nákupu nad 799 Kč a mnoho dalších tematických slev. Akční letáky plné hesel, jako jsou sleva, bonus, výprodej atd. jsou k nahlédnutí na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Super zoo myslí i na věrné zákazníky, pro které je připraven Super zoo family klub. Pro registrované zákazníky Super zoo family klubu jsou nachystány benefity, jako jsou nižší ceny, věrnostní karta Super zoo, 10% sleva k narozeninám, 10% sleva na první nákup s kartou, pobyt pro pejska zdarma v Aparthotelu Svatý Vavřinec, archivace účtenek atd.

Výhody věrnostního Super zoo family klubu umocňuje mobilní aplikace Super zoo, kde najdete svoji family kartu, slevové kupóny, účtenky v aplikaci atd. Za první přihlášení budete odměněni v podobě 10% slevy. Mobilní aplikaci Super zoo lze stáhnout v App Store i na Google Play.

Super zoo poskytuje vašim mazlíčkům ve vybraných pobočkách i prémiovou péči v podobě Super zoo salonu, který nabízí stříhání, koupání, čištění uší, stříhání drápků, mačkání žlázek či vyčesávání. Potřebujete pomoci s výcvikem? Rozklikněte si na stránkách Super zoo záložku „Škola Super zoo“, kde najdete desítky vzdělávacích článků a videí, kde se dozvíte vše o psech, kočkách, drobných savcích, papoušcích, akvaristice či teraristice.

Bydlíte v Praze či blízkém okolí? Pokud ano, bezesporu oceníte Nejrychlejší rozvoz pro vaše mazlíčky. Super zoo rozváží 3x denně, a to z prodejny Super zoo Praha Štěrboholy. V rámci služby zaručující nejrychlejší rozvoz doručuje Super zoo objednávky ve vybraném území (celá Praha až po Brandýs nad Labem) od pondělí do neděle v časovém úseku 9:30 až 19:00. Minimální výše objednávky činí 299 Kč a při nákupu nad 799 Kč je doprava zdarma.

Krmivo pro psy, krmivo pro kočky či potřeby pro mazlíčky, jako jsou přepravky, podložky, míčky a mnoho dalšího nakupují spokojení zákazníci a starostliví páníčci v prodejnách Super zoo či v e-shopu Super zoo. Pohodlné nakupování v Super zoo zpříjemňují slevové akce, akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, mobilní aplikace Super zoo či benefity věrnostního Super zoo family klubu.