Letáky Billa


BILLA

Všichni pravidelní zákazníci moc dobře vědí, že po nákupu v supermarketech Billa je velmi jednoduché dát za pravdu mottu řetězce, které zní: „Přesně podle mého gusta.“ S plným košíkem odcházejí z BILLY milovníci masa, ovoce, zeleniny, gurmánských zážitků, bio produktů i kvality za příznivou cenu. O náklonost nakupujících usiluje hned osm značek BILLA:

  • BILLA – pod touto značkou najdete prověřenou kvalitu za skvělou cenu (čerstvý i suchý sortiment, non food)
  • BILLA naše BIO – nabízí prověřené produkty ekologického zemědělství s certifikací bio
  • BILLA Premium – značka určená pro všechny gurmány, kteří touží po špičkové kvalitě za dostupné ceny
  • BILLA Easy – spěcháte, nemáte čas, ale přitom máte hlad? Odpověď zní BILLA Easy
  • Clever – oblíbená řada produktů za diskontní ceny pocházejících ve většině případů z České republiky
  • Česká farma – jak již název napovídá, tato značka se zaměřuje pouze na ovoce a zeleninu vypěstovanou na českých polích a v sadech
  • Vocílka – kvalitní maso pocházející výhradně z českých chovů
  • BILLA Bon Via – s touto značkou ochutnáme produkty ze slunných oblastí Evropy

Akční letáky BILLA jsou stejně pestré, jako je seznam vlastních značek. Pravidelně vychází „Velký leták“ a „Malý leták“ s týdenní platností. V průběhu roku se potkáme i s celou řadou tematických akčních letáků a katalogů. Katalogy BILLA začnou o naši pozornost usilovat vždy v pondělí a pyšní se platností několik týdnů. Zalistovat můžete například katalogem Zimní péče, Péče, Vánoce atd. Narazit lze i na speciální akční leták „Black Week Billa“ s nabídkou od pátku do neděle. Inspiraci přinesou Novinky v BILLE či BILLA Travel. Akční letáky BILLA můžete pohodlně prolistovat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Další nezměrné množství výhod a slev získáte registrací do BILLA Bonus clubu, který přináší klubové ceny, 10% narozeninovou slevu, kampaně – sbírání bodů směnitelných za značkové produkty se slevou, slevy u exkluzivních partnerů BILLY, slevy na zájezd u BILLA Travel a Gusto magazín vycházející 4x ročně zdarma. Zákaznickou kartu a všechny ostatní výhody budete mít pod palce po stažení aplikace a digitální karty BILLA Bonus clubu na Google play a App Store.

Otevírací doba v jednotlivých prodejnách sice není jednotná, ale v některých lze nakupovat již od 6:00 do 23:00, a to od pondělí do neděle. Podrobnou otevírací dobu BILLA naleznete vždy u konkrétní pobočky. Otevírací doba o svátcích se řídí platným zákonem.

Zrod BILLY se datuje až do 50. let minulého století. Čeští zákazníci si museli několik desítek let počkat, protože první supermarket BILLA u nás byl otevřen až v roce 1991 v Brně na ulici Stránského. Aktuálně se BILLA pyšní 240 prodejnami s 6 000 zaměstnanci a průměrnou prodejní plochou 900 m2. O své pobočky BILLA pečuje a pravidelně je rekonstruuje. Jednou z posledních modernizací prošel supermarket BILLA v Přešticích.

BILLA klade velký důraz na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. Ty a mnohé další nesmí chybět na akčním letáku BILLA. Ten vychází hned ve dvou podobách, a to „Velký leták“ (24 stran) a „Malý leták“ (4 strany). Platnost akčních letáků není omezena pouze termínem konání, ale i místem. Na portálech AkcniCeny.cz a iLetaky.cz jsou vyvěšeny nejen kompletní akční letáky, ale obsahují i informaci, v jakých prodejnách platí. Stačí pouze kliknout a víte přesně, co a za kolik v nejbližší BILLE pořídíte.