Letáky Ravak


RAVAK

Společnost RAVAK je expertem v oblasti koupelen. Cílem společnosti RAVAK je umožnit svým zákazníkům splnit si sen v podobě moderní koupelny promyšlené do posledního detailu. V prodejnách RAVAK a na e-shopu RAVAK proto najdete obsáhlé portfolio produktů, jako jsou:

  • vany
  • sprchové kouty a dveře
  • vany s hydromasážními systémy
  • umyvadla
  • sanitární keramika (WC, bidety a keramická umyvadla)
  • koupelnový nábytek
  • vodovodní baterie
  • čistící přípravky a doplňky

Pokud byste si z široké nabídky RAVAK nevybrali, podává společnost pomocnou ruku v podobě individuálního přístupu. RAVAK vyrábí i atypické sprchové kouty, dveře či vanové zástěny, a to od přesného zaměření přes zprostředkování výroby až po následnou odbornou montáž.

Společnost RAVAK své portfoliem výrobků prezentuje jak prostřednictvím prodejen či e-shopu, tak na stránkách katalogů RAVAK. Tyto obsáhlé „knihy“ jsou plné inspirace, novinek i osvědčených produktů a modelů RAVAK. Prolistovat si můžete RAVAK katalog „Představujeme“, „Collection“, „Vodovodní baterie“ a několik dalších. Nechybí ani speciální RAVAK katalog, který bezesporu každý zákazník ocení, a to je vyčerpávající a přehledný „Ceník“ RAVAK. Katalogy RAVAK seženete i v elektronické podobě na stránkách společnosti.

Toužíte-li po slevě, podívejte se do on-line outletu RAVAK. V této kolonce jsou umístěny výrobky RAVAK z předchozích kolekcích s lákavou slevou až 60 %. Další slevy a výhodné nabídky z řad koupelnového sortimentu najdete v akčních letácích umístěných na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Prodejní místa RAVAK se nachází napříč Českou republikou. Hledáte-li tu nejbližší k vám, pomůže vám k tomu interaktivní mapka na webu společnosti RAVAK. Vzhledem k tomu, že k dispozici jsou desítky míst, je otevírací doba RAVAK individuální. Otevírací doba RAVAK během státních svátků podléhá platnému zákonu.

Historie české rodinné formy RAVAK se píše již více jak 30 let, a to od roku 1991, kdy bylo založena rodinami Vařekových a Kreysových, které vedou RAVAK i v současnosti. Sortiment výrobků se postupně rozrůstal. Jako první vyráběl RAVAK sprchové kouty a vaničky, postupem času se připojily akrylátové vany, koupelnový nábytek, vodovodní baterie a mnoho dalších „vychytávek“, jako jsou například sklopná sedátka do sprchových koutů, trysky či revoluční tvary. V současnosti se společnost RAVAK pyšní 10 000 000 spokojených zákazníků a 10 000 obchodů v 50 zemích.

Umyvadla, vany, WC, sprchové kouty, koupelnový nábytek či čistící prostředky jsou důvody, proč se obrátit na společnost RAVAK, která je největším výrobcem koupelnového vybavení u nás a patří i ke špičce na evropském trhu. Prohlédněte si katalogy RAVAK na webu společnosti či akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.