Letáky Můj Obchod


Můj obchod

Nákupy 7 dní v týdnu v blízkosti vašeho domova za příznivé ceny? Přesně to nabízí síť maloobchodních prodejen Můj obchod. Nakupovat v Můj obchod můžete napříč Českou republikou, na výběr máte více než 500 poboček.

Aliance Můj obchod byla založena roku 2012 a pod záštitou největšího velkoobchodu na trhu Makro ČR sdružuje prodejce v maloobchodní sítí. Od svého vzniku prošel Můj obchod vývojem a několika významnými vývojovými mezníky, mezi které patří roky 2014 - instalace prvního pokladního systému v prodejně Můj obchod, 2015 – otevření 500. prodejny, 2020 – otevření první prodejny pod vylepšeným brandem Můj obchod a 2021 – vytvoření druhého rozšířeného letáku.

Pro zákazníky je nakupování v síti Můj obchod velice příjemné, protože prodejny Můj obchod poznáte na první pohled díky vnější reklamě (oranžovo-zelený vizuál), jednotnému vzhledu a přehledné vnitřní navigaci, díky které naleznete veškeré zboží snadno a rychle.  Navíc, od roku 2020 jsou zákazníci hýčkání novým brandem v podobě černých/černožlutých obchodů Můj obchod, kterých najdete už skoro 40 po celé ČR.

V regálech a na pultech v síti prodejen Můj obchod se nachází celá řada oblíbených značek, mezi kterými vyčnívají produkty Fine Life a ARO.

  • Fine Life – výrobky Fine Life se pyšní exkluzivitou, protože je seženete pouze v prodejnách Můj obchod za příznivou cenu. Jedná se o celou škálu produktů, při jejichž výrobě je kladen důraz na kvalitu a výběr surovin. Pochutnat si můžete například na zmrzlině, marmeládách, sýrech, uzenářských a masných výrobcích, oplátkách a další bohaté nabídce
  • ARO – pod značkou ARO se skrývá široký sortiment potravinového i spotřebního zboží ve standardní kvalitě odpovídající mezinárodním požadavkům za bezkonkurenčně nízkou cenu

Bez zajímavých akčních nabídek se neobejde ani aliance Můj obchod. Akční leták Můj obchod vychází každých 14 dní a láká na nakupování v prodejnách Můj obchod napříč Českou republikou. Akční nabídku akčních letáků Můj obchod nemůžete prohlédnout, protože ji najdete na plakátu v prodejnách Můj obchod, na webu Můj obchod či na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Akční leták Můj obchod vychází od roku 2021 ve dvou provedeních. A to klasický oranžovo-zelený akční leták Můj obchod a rozšířený „černý“ akční leták Můj obchod určený pro nový brand. Na stránkách akčního letáku Můj obchod objevíte kromě lákavé výhodné nabídky i inspiraci či soutěže.

Být věrný se vyplácí. S vybranými prodejnami Můj obchod se můžete několikrát do roka zapojit do věrnostních sběratelských akcí, kdy do věrnostní karty Můj obchod sbíráte podpisy/body, které poté vyměníte za slevu prémiových výrobků.

Více jak 20 prodejen ze sítě Můj obchod poskytuje službu click&collect. V obchodech Můj obchod s e-shopem si zboží vyberete on-line a po připravení si ho můžete vyzvednout na prodejně.

Otevírací doba prodejen Můj obchod se řídí danou lokalitou a provozovatelem, proto je dobré zjistit si, která prodejna z aliance Můj obchod je vašemu domovu či pracovišti nejblíže a kdy má otevřeno. Otevírací doba Můj obchod během státních svátků se řídí platným zákonem.

V prodejnách Můj obchod nakoupíte pohodlně (jednotný vzhled a vnitřní navigace), kvalitně a za bezkonkurenčně nízké ceny (ARO). Vybírat můžete z široké škály potravinového i spotřebního zboží, jako jsou sirupy, vody, sušenky, párky, dětské pleny, toaletní papír, oleje, mouky atd. Navíc, radost vám udělá nemalé množství věrnostních akcí, soutěží, inspirace a výhodných nabídek prezentovaných v pravidelně vycházejícím akčním letáku Můj obchod, který na vás čeká v elektronické podobě na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.