Letáky Obchodní centrum Letňany


Obchodní centrum Letňany

Obchodní centrum Letňany se nachází v centru stejnojmenné a neustále se rozrůstající pražské čtvrti. Mezi přednosti obchodního centra Letňany patří:

  • přes 180 obchodů a služeb
  • více jak 20 restaurací
  • rozlehlé a bezplatné parkoviště čítající přes 3 200 parkovacích míst
  • multikino Cinema City
  • hypermarket Tesco Extra
  • řada zábavných a sportovních zařízení v blízkosti OC Letňany

Obchodní centrum Letňany své zákazníky hýčká již několik desítek let, protože OC Letňany bylo postaveno roku 1997. Přibližně o dvacet let později absolvovalo obchodní centrum Letňany za plného provozu rekonstrukci. Novodobou podobou se OC Letňany pyšní od roku 2018.

K nákupům v obchodním centru Letňany aktuálně láká více jak 180 obchodů a služeb dělících se do kategorií domov, elektro, telefony a hry, kino a zábava, klenoty a hodinky, móda a doplňky, obuv, potraviny a delikatesy, pro děti, restaurace a kavárny, služby a ostatní, spodní prádlo, sport a volný čas a v neposlední řadě zdraví a krása. Každá z kategorií je plná světových značek. Odpočinek a občerstvení nabízí příjemné restaurace a kavárny, které uspokojí milovníky všech druhů pokrmů a světových kuchyní.

Velkým lákadlem je i multikino Cinema City, které prošlo roku 2015 rekonstrukcí a disponuje 12 kinosály s celkovým počtem sedaček 2 644. Doménou Cinema City Letňany je kinosál s panoramatickým plátnem a 476 místy k sezení. Nejen filmoví fanoušci si přijdou na své. V těsné blízkosti obchodního centra Letňany se nachází i sportovní a adrenalinové vyžití, a to Aquacentrum Letňany Lagoon, BB arena vhodná pro profesionální i amatérské sportovce (badminton, tenis, stolní tenis, šerm, florbal atd.), ICE ARENA Letňany (2 hokejové haly, fitness, sauna, solárium) či Surf Arena s umělou vlnou.

Obchodní centrum Letňany pořádá a je hostitelem mnoha zajímavých kulturních akcí a setkání. V OC Letňany se můžete setkat s oblíbenými herci, zpěváky, umělci či sportovci, vyřádit se v herních zónách, prohlédnout si poutavé výstavy, být svědky představení nových kolekcí v rámci módních přehlídek a mnoho dalšího. Nechybí ani tematické sezónní akce a výzdoba (Vánoce, Velikonoce, Čarodějnice, Halloween, Valentýn atd.). Oblíbené jsou i sezónní výprodeje, akční nabídky a akční letáky jednotlivých prodejců. Akční letáky najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Velkou výhodou nákupů v OC Letňany je hypermarket Tesco, jehož otevírací doba je od pondělí do neděle od 0:00 do 23:59 hodin, tedy nepřetržitě. Otevírací doba OC Letňany je stanovena od 9:00 do 21:00 každý den. Během státních svátků podléhá otevírací doba OC Letňany a tamních obchodů platnému zákonu.

Nákupy v obchodním centru Letňany jsou zpříjemněny i obrovským krytým a venkovním parkovištěm, které se skládá z více jak 3 200 parkovacích míst. Nechybí ani nabíjecí stanice elektromobilů či stojany na kola. Samozřejmostí je i čerpací stanice a myčka automobilů. Během samotného nakupování bezesporu oceníte šatnu, Wi-Fi připojení, bezplatné dětské a odpočinkové zóny, venkovní dětské atrakce, zapůjčení kočárků i invalidního vozíku, venkovní kuřárnu, rodinnou toaletu a mnoho dalšího.

Chcete nákupy v obchodním centru Letňany někomu věnovat jako milou pozornost? Kupte mu Dárkovou kartu OC Letňany. Hodnotu Dárkové karty OC Letňany si můžete zvolit sami, a to v rozmezí od 200 Kč do 5 000 Kč. Záleží pouze na vás a na vaší štědrosti.

Oblečení, boty, léky, hračky, vysavače, pečivo i zeleninu seženete pod jednou střechou, a to v obchodním centru Letňany. Opomenuto nezůstalo ani kulturní, sportovní a adrenalinové vyžití, které ocení velcí i malí, a to vše od pondělí do neděle. Atraktivnost nakupování v OC Letňany podtrhuje obsáhlé portfolio obchodů, značek, restaurací i akčních nabídek. Využijte slevy a prohlédněte si akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.