Letáky Draps

Letáky Draps

Omlouváme se, ale pro Draps nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:Draps

Firma Draps se pyšní etiketami s nápisem “ušito v České republice” a je na to náležitě hrdá. Společnost Draps od svého založení koncem roku 1998 šije v Olomouci. „A nehodláme na tom nic měnit ani do budoucna,“ vzkazuje Draps.

Draps klade důraz na ruční výrobu a kvalitní materiály. Toho se snaží firma Draps dosáhnout precizností a pečlivostí svých švadlenek a používáním pouze osvědčených a kvalitních látek. Společnost Draps má k dispozici vlastní, kompletně vybavené vývojové oddělení a jednotlivé modely jsou proto propracované od střihu po poslední nitku.

Nabídka Draps se dělí na:

  • Ženy – kalhoty dlouhé, ¾ a kraťasy, trička, tílka, halenky, šaty, sukně, kabáty, saka, bundy, vesty a teplákové soubory
  • Muže – kalhoty dlouhé, ¾ a kraťasy, trička, bundy
  • Děti
  • Česká Miss – exkluzivní kolekce Česká Miss ESSENS
  • Ponožky

Kolekce Draps si můžete prohlédnout nejen v e-shopu Draps a kamenných prodejnách Draps, ale i v katalogu Draps. Na stránkách katalogu Draps jsou k vidění desítky aktuálních modelů Draps.

Nakupujete rádi se slevou? Podívejte se do sekce „Výprodeje“, kde na vás čekají položky zlevněné až o 50 %. Další slevy přináší speciální akce a Věrnostní program Draps. Mezi benefity Věrnostního programu Draps patří 5 % z ceny nákupu a přednostní informace o chystaných akcích. Výhody Věrnostního programu Draps je možné čerpat po registraci. Slevy nejen na oblečení najdete i v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Při nákupu v internetovém obchodě Draps získáte hned několik výhod, a to dopravu zdarma při útratě nad 1 500 Kč a 30 dnů na výměnu nebo vrácení zboží, které vám nesedí. Preferujete návštěvu kamenného obchodu? Společnost Draps se může pochlubit čtyřmi vlastními značkovými prodejnami.

Otevírací doba prodejen Draps:

  • Draps Mladá Boleslav – Bondy Centrum: pondělí až neděle 8:00 až 20:00 hodin
  • Draps Olomouc – Galerie Šantovka: pondělí až neděle 9:00 až 21:00 hodin
  • Draps Přerov – Trumf Centrum: pondělí až pátek 8:00 až 16:00 hodin
  • Draps Zlín – NC Čepkov: pondělí až sobota 9:00 až 18:00 hodin, neděle zavřeno

Sukně, kalhoty, ponožky, bundy, trička pro muže, ženy a děti s přívlastkem “ušito v České republice”, to je ryze česká společnost Draps sídlící a šijící v Olomouci. Nakupovat můžete jak v e-shopu Draps, tak v kamenných prodejnách Draps v Mladé Boleslavi, Olomouci, Přerově a Zlíně. Inspiraci Draps přináší prostřednictvím katalogu Draps, Draps magazínu či svých webových stránek. Ušetřit při nákupu můžete prostřednictvím výprodejů, Věrnostního programu Draps či dalších akcí. Akční letáky jsou k vidění na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.