Letáky Oriflame


Oriflame

Cílem švédské společnosti Oriflame je přinášet svým zákazníkům bezpečné, spolehlivé a kvalitní výrobky. V nabídce Oriflame naleznete širokou škálu dekorativní kosmetiky, vůní a přípravků pečujících o pleť, tělo a vlasy. Nechybí ani šperky, potravinové doplňky a výživa, směsi esenciálních olejů či produkty vyrobené speciálně pro děti, miminka a muže.

Základem produktů Oriflame je kombinace přírody a vědy. Oriflame se řadí mezi první společnosti na světe, které začaly vyrábět kosmetiku z přírodních extraktů a snaží se přírodu respektovat. Všechny produkty Oriflame jsou vhodné nejen pro náročné zákazníky, ale i naši planetu. Navíc, společnost Oriflame od svého založené před více jak 50 lety netestuje na zvířatech.

Již od roku 1970 vydává Oriflame katalog, který každé tři týdny přináší záplavu tipů, novinek, speciálních dárků a akčních slev. Tento Oriflame katalog se dá považovat i za akční leták Oriflame. Elektronickou verzi tohoto Oriflame katalogu si můžete prohlédnout i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Pokud nevíte, co přesně vaše tělo a pleť potřebuje, nechte se inspirovat v beauty hubu Oriflame, kde na vás čekají tutoriály, instagramové filtry, virtuální make-up a kvízy, které vám poradí, který produkt je pro vás ten pravý. Veškerou nabídku Oriflame lze okusit buď prostřednictví webových stránek a e-shopu Oriflame či mobilní aplikace Oriflame, která je ke stažení v App Store i Google Play.

Nakupování v Oriflame je velice jednoduché, protože otevírací doba Oriflame je neomezená. E-shop Oriflame má otevřeno 24 hodin každý den v týdnu a objednávky budou doručeny až k vám domů. Při koupi vybraných produktů máte dopravu dokonce zdarma. Registrací do Oriflame klubu získáte uvítací odměnu v podobě dopravy zdarma a dárku, nakoupíte-li alespoň za 75 bodů. K výhodám registrace do Oriflame patří sleva na produkty ve výši 23 % z katalogové ceny, dárky k objednávkám, možnost účastnit se školy líčení a péče o pleť atd.

Historie společnosti Oriflame se začala psát roku 1967 ve dvou místnostech v centru Stockholmu. V průběhu let se tato švédská společnost vypracovala do takových rozměrů, že se s ní potkáme ve více než 60 zemí světa. K významným historickým milníkům společnosti Oriflame patří rok 1970, kdy byl vydán první katalog Oriflame, zrod Zázračného kelímku roku 1980 (prodalo se ho již přes 40 milionů kusů), vznik webu Oriflame v roce 1997, spoluzaložení Nadace World Childhood Foundation a mnoho dalšího. V České republice působí Oriflame od roku 1990.

Dekorativní kosmetika, sprchové gely, šampony, krémy, vůně, šperky, kosmetické taštičky, deodoranty a mnoho dalšího se skrývá ve virtuálních regálech Oriflame. Každé tři týdny se můžete potěšit speciální nabídkou v katalogu Oriflame, který čeká na všechny zájemce i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Nakupování v Oriflame si můžete užít kdykoliv, a to 24/7.