Letáky BANQUET


BANQUET

BANQUET poskytuje kompletní sortiment do vaší kuchyně a domácnosti, a právě proto se značka BANQUET charakterizuje jako partner pro domácnost.

Značka BANQUET se pyšní dlouholetými zkušenostmi v oboru, proto v portfoliu BANQUET naleznete více než 2 000 produktů z řad domácích potřeb, keramiky, užitkového skla a porcelánu. Toto úctyhodné číslo je každý rok rozšiřováno, a to o více než 100 novinek BANQUET uvedených na trh.

Nabídka BANQUET je opravdu vyčerpávající. Produkty jsou rozděleny o několika základních kategorií:

  • Příprava pokrmů – kuchyňské vybavení jako jsou mísy, nože, vařečky, struhadla, vály, cedníky, mlýnky atd, bez kterých se žádná kuchyně neobejde
  • Vaření, pečení – kvalitní hrnce a pánve z moderních i klasických materiálů v mnoha velikostech a tvarech
  • Stolování – jídelní soupravy, talíře, hrnky a sklenice značky BANQUET promění každý prostřený stůl tak, jako byste se ocitli v pětihvězdičkové restauraci
  • Skladování potravin – dózy a nádoby na skladování zajistí, aby nejrůznější druhy potravin zůstaly co nejdéle čerstvé a chutné
  • Ostatní výrobky do domácnosti – značka BANQUET myslí i na praktické organizéry či doplňky podléhající designu a aktuálním trendům

Produkty BANQUET zakoupíte ve značkových prodejnách BANQUET napříč Českou republikou a ve stále se rozrůstající distribuční síti obchodních partnerů. Otevírací doba prodejen BANQUET je individuální. První značková prodejna BANQUET byla v ČR otevřena v srpnu 2017. Popularita značky BANQUET překročila i hranice, proto jsou produkty BANQUET k dostání ve více než 20 zemích Evropy i mimo ni.

Vše pořídíte i několika kliky z pohodlí domova, a to prostřednictvím e-shopu BANQUET. Internetový obchod BANQUET provozuje obchodní společnost VETRO-PLUS a.s., jenž je tradičním dodavatelem širokého sortimentu zboží v České republice (od roku 1995), na Slovensku (od roku 2003), v Polsku a mnoha dalších zemích. Sortiment se skládá především z výrobků ze skla, porcelánu a keramiky, domácích potřeb, dekoračních předmětů, bytového textilu, nábytku, nářadí, osvětlení, výrobků pro volný čas a zahradu.

Nákup zboží značky BANQUET je nejen velice pohodlný a příjemný, ale i výhodný, a to díky příznivým cenám, akcím a věrnostnímu programu. Pravidelně vycházející akční leták BANQUET s podtitulem „Nízké ceny“ prezentuje desítky produktů se slevou. Akční leták BANQUET v elektronické podobě je k vidění na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Mnoho speciálních bonusů přináší věrnostní program BANQUET a klubová karta BANQUET. K nejpopulárnějším výhodám věrnostního programu BANQUET patří 3% sleva, kterou lze častým nakupováním navýšit až na 15 %. Z dalších benefitů jmenujme například zajímavé akční nabídky každý měsíc, informace o novinkách a výprodejích.

Talíře, hrnce, nože, formy na pečení, sklenice, dózy a mnoho dalšího značky BANQUET nakupují spokojení zákazníci již desítky let. Nákupy v kamenných prodejnách BANQUET či v e-shopu BANQUET jsou zpříjemněny slevami věrnostního programu BANQUET či akčním letákem BANQUET, který si můžete prolistovat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.