Letáky Avon


AVON

Společnost AVON o blaho svých zákaznic pečuje více než 125 let. Cílem AVONu je nejen starat se o krásu žen, ale i zlepšovat jejich životní podmínky, zdraví a společnost postavení. Prostřednictvím jak e-shopu AVON, tak i tištěného a on-line katalogu AVON nabízí společnost AVON široký sortiment dekorativní, pleťové a tělové kosmetiky, vůně, módní i bytové doplňky a dekorace. Nechybí ani produkty zaměřující se na potřeby mužů a dětí. V portfoliu společnosti AVON se nachází značky jako jsou Anew, Solutions, Planet Spa, Avon Color, Advance Techniques, Naturals, Luxe či Avon Baby.

 

Akční leták v případě společnosti AVON nahrazují měsíční kampaně prezentované prostřednictvím AVON katalogu. Na stránkách AVON katalogu naleznete akční nabídky produktů AVON, skvělé tipy, inspiraci i možnost získání dárků. Kromě AVON katalogu se akční tipy skrývají i na samotném webu AVONu, a to například v sekci „Speciální nabídky“. Akční zboží a akční letáky jsou zveřejněny i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Pokud chcete nakupovat ještě výhodněji, staňte se členem AVON Zákaznického klubu. Po registraci do AVON Zákaznický klub sbíráte za nákup novinek, recenze či lajky na sociálních sítích body, jež jsou směnitelné za slevy či vybrané produkty.

Nakupování produktů AVON lze aktuálně provádět několika způsoby, a to prostřednictvím AVON Ladies a AVON Gentlemanů či on-line katalogu AVON. V případě první možnosti získáte kromě přátelského přístupu a odborných rad i převzetí zdarma a doručené obvykle do 5 až 15 pracovních dnů. Zvolit můžete i doručení kurýrem nebo poštou. Tato služba je sice zpoplatněna (69 Kč nebo 49 Kč), ale při objednávkách nad 1 300 Kč je doručení objednávky zdarma. S kurýrem či poštou putuje balíček od objednání přibližně 2 až 3 dny.

„Synonymum krásy, inovace a optimismu,“ tak se popisuje společnost AVON, která se řadí mezi první významné kosmetické společnosti, které více jak před 30 lety zastavily u svých výrobků testování na zvířatech. AVON se vedle péče o své zákazníky pyšní i několika charitativními projekty. Mezi ty aktuální patří Avon proti rakovině prsu (AVON pochod), Avon proti domácímu násilí a nejnovější Hello Green Tomorrow soustředící se na ekologii a obnovu deštných pralesů.

Historie AVONu se začala psát již koncem 19. století a od té doby ušla firma dlouhou cestu. V České republice se zákaznice mohly se společností AVON poprvé setkat v únoru 1991. Tehdy ještě AVON patřil pod německou centrálu. Od léta roku 1998 je AVON řízen samostatným managementem pro ČR a SR. Nyní centrála společnosti AVON pro Českou republiku sídlí v Praze Karlín.

Šampony, sprchové gely, dekorativní kosmetika, tělové krémy a mnoho dalších tematických výrobků v akci naleznete prostřednictvím akčních letáku na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Novinky a měsíční kampaně přináší tištěný i on-line AVON katalog, který potěší (nejen) všechny ženy.