Letáky Norma


NORMA

„Více za vaše peníze“ dostanete díky firemní politice společnosti NORMA, která patří již několik desetiletí k vedoucím diskontním řetězcům. V prodejnách NORMA naleznete široký sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží. Z bohaté možnosti příkladů jmenujme čerstvé pečivo, ovoce, zeleninu, sladkosti, nápoje, mléko, mražené a chlazené zboží, mycí a čistící prostředky, kancelářské potřeby, potřeby pro kutily, nábytek, elektro, textil či jízdní kola. Již tak obsáhlý sortiment prodejen NORMA je doplňován o aktuální akční či sezónní nabídky.

  • BIO SON¬E – NORMA klade velký důraz na bio produkty, a proto NORMA zařadila do svého stálého sortimentu vlastní značku BIO SON¬E garantující absenci geneticky upravených potravin a chov zvířat odpovídající přirozeným podmínkám druhu. Vše prochází pravidelnými kontrolami bezpečnosti a kvality
  • Bio Sonne – biologicky produkované potraviny nabízené v prodejnách NORMA jsou zastřešeny značkou Bio Sonne a prochází pravidelnými mikrobiologickými, chemickými, senzorickými a chuťovými kontrolami
  • „V“ – písmeno V na etiketě slouží k označení vegetariánských výrobků s garantovanou kvalitou Německého svazu vegetariánů (VEBU)
  • Fjordkrone – pod vlastní značkou Fjordkrone zásobuje NORMA úsek rybích produktů a mořských plodů v duchu transparentního rybolovu. Zákazníci tak mohou být informováno o dni, území a metodě rybolovu či vylovení

Heslo „více za vaše peníze“ je pro společnost NORMA velmi důležité, proto nabízí svým zákazníkům pouze kvalitní produkty za garantované nízké ceny. Pečlivě vybraný sortiment umožňuje společnosti NORMA nakupovat zboží na světových trzích ve velkém množství a dosáhnout tak na obzvlášť nízké nákupní ceny. Opomenuta nezůstala ani poptávka po regionálních produktech a značkách. Na příznivosti cen se odráží i dobrá logistika, síť rychlých cest a zásobování pomocí 16 centrálních skladů. A nechybí ani denně čerstvé dodávky.

Aby byly vaše nákupy v řetězci prodejen NORMA co nejvýhodnější, vychází každý týden akční leták NORMA plný slev napříč potravinářským i nepotravinářským zbožím. Zlatým hřebem letáku je speciální víkendová nabídka s platností od čtvrtka do neděle. Celý akční leták NORMA platí vždy od pondělí do neděle a prohlédnout si ho můžete například na AkcniCeny.cz a iLetak.cz.

Otevírací doba prodejen NORMA je (ve většině případů) stanovena od 7:00 do 20:00 hodin sedm dnů v týdnu. Otevírací doba NORMA o státních svátcích se musí řídit Zákonem č. 223/2016 Sb. a všechny prodejny větší než 200 m2 mají během vybraných státních svátků zavřeno.

Historie společnosti NORMA se začala tvořit již v roce 1921. kdy byl založen dceřiný podnik GEORG Roth ve Fürthu, ze kterého později vzniká NORMA. První prodejna NORMA byla otevřena roku 1964 v Norimberku, Bayreuther Straße. Později NORMA expandovala do Francie, České republiky a Rakouska. První prodejnu NORMA v České republice jsme mohli navštívit v roce 1992. Aktuálně se NORMA pyšní rozsáhlou sítí více než 1 450 poboček.

Vysoká kvalita a nízká cena, to je cílem společnosti NORMA. Tato filozofie je vystižena v hesle společnosti NORMA, které zní: „Více za vaše peníze“. Nakupovat v zákaznicky příjemných, vzdušných a logicky uspořádaných prodejnách NORMA můžete sedm dní v týdnu od 7:00 do 20:00 potravinářské i nepotravinářské zboží. Akční nabídka prodejen NORMA je pravidelně prezentována v akčním letáku NORMA, který je k vidění na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. V prodejnách NORMA nakoupíte nespočet kvalitních a cenově příjemných produktů. Mezi ty nejoblíbenější patří ryby a mořské plody, čerstvé pečivo, ovoce a zelenina, mražené zboží a mnoho dalšího.